06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.55min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Każde zwycięstwo przybliża nas do celu

Makuszewski: Każde zwycięstwo przybliża nas do celu

Kole­jorz po raz pią­ty w tym sezonie pokon­ał Pogoń Szczecin. Dziś poz­na­ni­a­cy pokon­ali rywala 2:0 i znów zrów­nali się punk­ta­mi z lid­eru­jącą Jagiel­lonią Białystok. 

Z dobrej strony pokazał się Maciej Makuszews­ki, który kil­ka razy mógł pokon­ać Jaku­ba Słowi­ka, ale i tym razem pił­ka nie chci­ała znaleźć dro­gi do bram­ki. - Miałem swo­je szanse i szko­da, że nic nie wpadło. Najważniejsze jest zwycięst­wo, które przy­bliżyło nas do koń­cowego celu. Dawno nie odd­ałem już tylu strza­łów, jak dziś. Dobrze się czułem na boisku i czekam na tę bramkę, bo chcę przeła­mać niemoc. Jeszcze mój instynkt sna­jpera nie jest taki jak u Marci­na Roba­ka — przyz­nał po meczu ze śmiechem skrzy­dłowy Lecha.

W trzech doty­chcza­sowych meczach grupy mis­tr­zowskiej Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa zgar­nęła kom­plet punk­tów, ale dopiero ter­az czeka­ją ją mecze z główny­mi rywala­mi do tytułu - Legią, Lechią, a na koniec Jagiel­lonią. — Nie każdy mecz moż­na wygrać do zera, ważne by pokazać charak­ter, gdy nie idzie, co udało nam się w star­ciu z Koroną. Później był mecz na ciężkim tere­nie w Niecieczy i dziś zwycięst­wo z Pogo­nią. Widać ten ciąg na bramkę, bo znów strze­lamy sporo bramek.

- Dos­tosowu­je­my się do takiego ter­mi­narza i wal­czymy na całego. Ter­az spotkanie z Legią, później Lechią i na pewno będą to ciekawe spotka­nia. Jesteśmy gotowi, by pod­jąć rękaw­ice i wal­czyć zawsze o trzy ocz­ka, ale ter­az sku­pi­amy się tylko i wyłączne na środowym meczu - zapew­nia pop­u­larny Maki.

Dawno w Ekstrak­lasie nie było tak zażartej wal­ki o mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Cały czas w grze pozosta­je Jagiel­lonia, Legia, Lechia i oczy­wiś­cie Lech. - Nikt nie chce tracić punk­tów i wszys­tkie drużyny punk­tu­ją. Przewa­ga jest min­i­mal­na i każde spotkanie może zade­cy­dować o tym, kto jak skończy sezon. Każde zwycięst­wo przy­bliża nas do celu i na tym się sku­pi­amy - kończy Makuszewski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.