02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.10min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski : Mamy sytuacje, ale piłka nie chce wpaść do bramki

Makuszewski : Mamy sytuacje, ale piłka nie chce wpaść do bramki

W trze­ciej kole­jce Lot­to Ekstrak­lasy Lech Poz­nań prze­grał na włas­nym boisku z Jagiel­lonią Białys­tok. Poraż­ka boli, ale brak strzelonej w kole­jnym meczu bram­ki – jeszcze bardziej.

- Ciężko nam idzie i to widać, ale nie ma co się załamy­wać. Trze­ba pod­jąć walkę i w następ­nym meczu pokazać się z lep­szej strony. Będziemy moc­no pra­cow­ać, żeby to zmienić. To jest 3. kole­j­ka, jeszcze nie ma wielkiej tragedii, cho­ci­aż inaczej sobie wyobrażal­iśmy początek rundy – przyz­na­je Maciej Makuszewski.

To już, lub dopiero 3. kole­j­ka, a Kole­jorz wciąż nie strzelił bram­ki w sezonie 2016/2017. — Brak gola bard­zo boli. Nie idzie nam, pił­ka nie chce wpaść do bram­ki. Potrzeb­ne jest nam, żebyśmy strzelili, żeby ta pewność siebie wró­ciła i żebyśmy zdoby­wali ich więcej. Mamy sytu­acje, ale braku­je nam pre­cyzji i pił­ka nie chce wpaść.

Pił­ka noż­na jest niespraw­iedli­wym sportem, a niewyko­rzys­tane sytu­acje się mszczą. Przekon­ał się o tym w piątek Kole­jorz, który  domi­nował na muraw­ie od pier­wszej min­u­ty spotka­nia, ale to Jagiel­lonia zdobyła 3 punkty.

- Jagiel­lonia wyko­rzys­tała to co mieli i tak się mecz ułożył. Strzał z dys­tan­su, myślę, że to był ich pier­wszy w światło bram­ki i od razu gol. To pod­cięło nam skrzy­dła, nasza pewność po tej bram­ce automaty­cznie spadła. Trze­ba wziąć się w garść. Mamy kole­jne spotkanie z Koroną Kielce, jedziemy tam z nastaw­ie­niem, żeby wygrać. Jestem przeko­nany że jak jed­na wpad­nie, to  będą wpadały kole­jne — zapew­nia piłkarz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.