02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.38min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Na treningu wszyscy zasuwają, że aż miło

Makuszewski: Na treningu wszyscy zasuwają, że aż miło

Niedziel­ny mecz z Lechią Gdańsk typowany jest na hit 9. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy.  Dodatkowo atmos­ferę pod­grze­wa fakt, że na try­bunach zjaw­ić ma się około 30 tysię­cy kibiców. Sym­pa­ty­cy Kole­jorza liczą na to, że Lech znów zagra na gdańskim sta­dion­ie ciekawe spotkanie i przy­wiezie do Poz­na­nia 3 punk­ty. Nie wiado­mo jed­nak jaką jede­nastkę wys­tawi tren­er Nenad Bjel­i­ca . -Nie mogę mówić za dużo o kwes­t­i­ach tak­ty­cznych. Tren­er ma swo­ja wiz­je i na każdy mecz przy­go­towu­je­my się inaczej — inaczej na Lechię i inaczej na Pogoń. Po spotka­niu będzie moż­na wys­taw­ić opinie na tem­at naszej tak­ty­ki. Kiedy druży­na prze­ci­w­na też chce atakować to lep­iej dla nas bo mecz jest otwarty. Jeśli dwie drużyny chcą grać do przo­du to to sprzy­ja wid­owisku – mówi o niedziel­nym spotka­niu skrzy­dłowy Lecha, Maciej Makuszewski.

Pod wodzą tren­er Bjel­i­cy Kole­jorz zagrał jak na razie dwa spotka­nia – oba zakończyły się zwycięst­wem.  -Zmi­ana tren­era zawsze jest szok­iem, szczegól­nie w naszej sytu­acji. Szczegól­nie, że wyni­ki były coraz lep­sze. Wygral­iśmy przed zmi­ana tren­era jak i po. Jest to decyz­ja władz i oni chcieli zmi­an, by druży­na grała inaczej ­– wspom­i­na „Maki”. - Ciężko powiedzieć co się zmieniło w pra­cy na treningach, ponieważ z trenerem Janem Urbanem  pra­cow­ałem tylko dwa miesiące. Mamy wyrów­nana kadrę i każdy chce grać. Widać, tę rywal­iza­cję i to, że tren­er daje każde­mu szanse. Na treningu wszyscy zasuwa­ją, że aż miło. 

Mecz prze­ci­wko Lechii będzie szczegól­nym spotkaniem dla Makuszewskiego, ponieważ grał on w ekip­ie z Trójmi­as­ta, a przez pewien czas był on nawet jej kap­i­tanem. -Będę dawał z siebie wszys­tko, tak jak w każdym spotka­niu i pokazać się z dobrej strony przed pub­licznoś­cią przed którą wys­tępowałem. Lechia gra świet­nie u siebie i prze­grała na włas­nym boisku tylko raz po dzi­wnym spotka­niu z Ter­ma­liką. Są jest groźni i zmieniło się tam wiele od momen­tu kiedy odszedłem. Widać, że tren­er Nowak poukładał ich i gra­ją groźnie – nieza­leżnie od prze­ci­wni­ka ­– doce­nia klasę rywala Kole­jorza Makuszewski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.