27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
51dn.19godz.16min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Na treningu wszyscy zasuwają, że aż miło

Makuszewski: Na treningu wszyscy zasuwają, że aż miło

Niedziel­ny mecz z Lechią Gdańsk typowany jest na hit 9. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy.  Dodatkowo atmos­ferę pod­grze­wa fakt, że na try­bunach zjaw­ić ma się około 30 tysię­cy kibiców. Sym­pa­ty­cy Kole­jorza liczą na to, że Lech znów zagra na gdańskim sta­dion­ie ciekawe spotkanie i przy­wiezie do Poz­na­nia 3 punk­ty. Nie wiado­mo jed­nak jaką jede­nastkę wys­tawi tren­er Nenad Bjel­i­ca . -Nie mogę mówić za dużo o kwes­t­i­ach tak­ty­cznych. Tren­er ma swo­ja wiz­je i na każdy mecz przy­go­towu­je­my się inaczej — inaczej na Lechię i inaczej na Pogoń. Po spotka­niu będzie moż­na wys­taw­ić opinie na tem­at naszej tak­ty­ki. Kiedy druży­na prze­ci­w­na też chce atakować to lep­iej dla nas bo mecz jest otwarty. Jeśli dwie drużyny chcą grać do przo­du to to sprzy­ja wid­owisku – mówi o niedziel­nym spotka­niu skrzy­dłowy Lecha, Maciej Makuszewski.

Pod wodzą tren­er Bjel­i­cy Kole­jorz zagrał jak na razie dwa spotka­nia – oba zakończyły się zwycięst­wem.  -Zmi­ana tren­era zawsze jest szok­iem, szczegól­nie w naszej sytu­acji. Szczegól­nie, że wyni­ki były coraz lep­sze. Wygral­iśmy przed zmi­ana tren­era jak i po. Jest to decyz­ja władz i oni chcieli zmi­an, by druży­na grała inaczej ­– wspom­i­na „Maki”. - Ciężko powiedzieć co się zmieniło w pra­cy na treningach, ponieważ z trenerem Janem Urbanem  pra­cow­ałem tylko dwa miesiące. Mamy wyrów­nana kadrę i każdy chce grać. Widać, tę rywal­iza­cję i to, że tren­er daje każde­mu szanse. Na treningu wszyscy zasuwa­ją, że aż miło. 

Mecz prze­ci­wko Lechii będzie szczegól­nym spotkaniem dla Makuszewskiego, ponieważ grał on w ekip­ie z Trójmi­as­ta, a przez pewien czas był on nawet jej kap­i­tanem. -Będę dawał z siebie wszys­tko, tak jak w każdym spotka­niu i pokazać się z dobrej strony przed pub­licznoś­cią przed którą wys­tępowałem. Lechia gra świet­nie u siebie i prze­grała na włas­nym boisku tylko raz po dzi­wnym spotka­niu z Ter­ma­liką. Są jest groźni i zmieniło się tam wiele od momen­tu kiedy odszedłem. Widać, że tren­er Nowak poukładał ich i gra­ją groźnie – nieza­leżnie od prze­ci­wni­ka ­– doce­nia klasę rywala Kole­jorza Makuszewski.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.