01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-14godz.-4min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Nie możemy się teraz załamać, musimy pokazać charakter

Makuszewski: Nie możemy się teraz załamać, musimy pokazać charakter

O porażce w Pucharze Pol­s­ki trze­ba szy­bko zapom­nieć i skupić się na walce o Majs­tra. W niedzielę kole­jnym rywalem Kole­jorza będzie Bruk-Bet Ter­mal­i­ca Nieciecza.

We wtorek Lech prze­grał trze­ci raz z rzę­du w finale Pucharu Pol­s­ki z Arką, a już w niedzielę przyjdzie mu rywal­i­zować w Niecieczy z tamte­jszą z Ter­mal­icą. — Jesteśmy rozczarowani, bo chcieliśmy zdobyć Puchar. Humory nie są dobre, ale musimy sobie z tym poradz­ić. Jesteśmy doświad­c­zonym zespołem i mamy ter­az sześć meczów — każde z nich to mały finał. Nie może­my się ter­az zała­mać, musimy pokazać charak­ter. Jak prze­gramy w niedzielę, stracimy sezon. Nie może­my odpuś­cić, bo mamy jeszcze do zdoby­cia mis­tr­zost­wo - mówi skrzy­dłowy Kolejorza.

Tydzień temu lechi­ci musieli się moc­no napra­cow­ać, by pokon­ać Koroną Kielce. To się udało, a wów­czas Lech wygrał 3:2. - Każde spotkanie jest dla nas bard­zo ważne. Wygral­iśmy pier­wsze spotkanie w grupie mis­tr­zowskiej mimo słab­szej dys­pozy­cji. Każde punk­ty zbliża­ją nas do celu. Drużyny z miejsc 5–8 nie mają nic do strace­nia, gra­ją na luzie, bo są pewni utrzy­ma­nia w lidze.

W pier­wszym meczu Ter­mal­i­ca uległa w Gdańsku Lechii 0:2, jed­nak lechi­ci nie mają co liczyć na łatwe spotkanie w niedzielę. — Oni są u siebie bard­zo groźni i to dość niewygod­ny ryw­al. Na pewno czeka nas trud­ny mecz, jedziemy jed­nak z nastaw­ie­niem na wygraną. Wiem, że zagramy tam dobrze — doda­je Maki.

Wyda­je się, że w walce o Mis­tr­zost­wo pozostały cztery ekipy — Jagiel­lonia, Lech, Legia i Lechia, ale nie moż­na pozostałej czwór­ki skazy­wać na pożar­cie. - Dużo jest fawory­tów. Cho­ci­aż­by taka Jaga, którą każdy skreślał, a oni robią swo­je. Punk­tu­ją, wygrali ostat­nie spotkanie i zbliża­ją się do celu. Zostało sześć meczów do koń­ca i jeszcze dużo może się zdarzyć. Wierzę, że wrócimy na dobre tory i będziemy wiedli prym w lidze — kończy skrzydłowy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.