03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.58min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Nie możemy się teraz załamać, musimy pokazać charakter

Makuszewski: Nie możemy się teraz załamać, musimy pokazać charakter

O porażce w Pucharze Pol­s­ki trze­ba szy­bko zapom­nieć i skupić się na walce o Majs­tra. W niedzielę kole­jnym rywalem Kole­jorza będzie Bruk-Bet Ter­mal­i­ca Nieciecza.

We wtorek Lech prze­grał trze­ci raz z rzę­du w finale Pucharu Pol­s­ki z Arką, a już w niedzielę przyjdzie mu rywal­i­zować w Niecieczy z tamte­jszą z Ter­mal­icą. — Jesteśmy rozczarowani, bo chcieliśmy zdobyć Puchar. Humory nie są dobre, ale musimy sobie z tym poradz­ić. Jesteśmy doświad­c­zonym zespołem i mamy ter­az sześć meczów — każde z nich to mały finał. Nie może­my się ter­az zała­mać, musimy pokazać charak­ter. Jak prze­gramy w niedzielę, stracimy sezon. Nie może­my odpuś­cić, bo mamy jeszcze do zdoby­cia mis­tr­zost­wo - mówi skrzy­dłowy Kolejorza.

Tydzień temu lechi­ci musieli się moc­no napra­cow­ać, by pokon­ać Koroną Kielce. To się udało, a wów­czas Lech wygrał 3:2. - Każde spotkanie jest dla nas bard­zo ważne. Wygral­iśmy pier­wsze spotkanie w grupie mis­tr­zowskiej mimo słab­szej dys­pozy­cji. Każde punk­ty zbliża­ją nas do celu. Drużyny z miejsc 5–8 nie mają nic do strace­nia, gra­ją na luzie, bo są pewni utrzy­ma­nia w lidze.

W pier­wszym meczu Ter­mal­i­ca uległa w Gdańsku Lechii 0:2, jed­nak lechi­ci nie mają co liczyć na łatwe spotkanie w niedzielę. — Oni są u siebie bard­zo groźni i to dość niewygod­ny ryw­al. Na pewno czeka nas trud­ny mecz, jedziemy jed­nak z nastaw­ie­niem na wygraną. Wiem, że zagramy tam dobrze — doda­je Maki.

Wyda­je się, że w walce o Mis­tr­zost­wo pozostały cztery ekipy — Jagiel­lonia, Lech, Legia i Lechia, ale nie moż­na pozostałej czwór­ki skazy­wać na pożar­cie. - Dużo jest fawory­tów. Cho­ci­aż­by taka Jaga, którą każdy skreślał, a oni robią swo­je. Punk­tu­ją, wygrali ostat­nie spotkanie i zbliża­ją się do celu. Zostało sześć meczów do koń­ca i jeszcze dużo może się zdarzyć. Wierzę, że wrócimy na dobre tory i będziemy wiedli prym w lidze — kończy skrzydłowy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.