02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.17min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: To zwycięstwo nas podbuduje

Makuszewski: To zwycięstwo nas podbuduje

Maciej Makuszews­ki ma za sobą bard­zo udany debi­ut w niebiesko-białych barwach. Zdobył pier­wszą bramkę dla Kole­jorza i mógł się cieszyć z Superpucharu.

- Jestem zad­owolony z naszej gry. Wygral­iśmy Super­puchar, a z takim założe­niem przy­jechal­iśmy do Warsza­wy i udało się je spełnić. Strze­lal­iśmy fajne bram­ki i ter­az cieszymy się ze zwycięst­wa – ocenił wczo­ra­jsze spotkanie Maki.

Gdy wydawało się, że Lech wygra 2:1 wów­czas dwa razy do siat­ki trafił Darek Formel­la. – Te dwie bram­ki to efekt tego, że Legia szukała gola na 2:2, a nadzi­ała się na nasze kon­try. Darek super się zachował w końców­ce i ustal­ił wynik na 4:1.

Maki

Co ciekawe, w meczu z Legią na listę strzel­ców wpisali się nowi zawod­ni­cy. Oprócz Makuszewskiego do siat­ki trafił Lasse Nielsen i wspom­ni­any już Formel­la. – Na pewno nas to pod­budu­je. Mamy dobrą ofen­sy­wę i trze­ba nad tym dalej pra­cow­ać. Chce­my dobrze wkom­ponować się w zespół, bo mamy fajną grupę i atmos­fera jest niezła – przyznaje.

Były lechista nie dokończył jed­nak meczu i przed­w­cześnie opuś­cił boisko. – W jed­nym ze starć zderzyłem się z legion­istą. To raczej naciąg­nię­cie i mam nadzieję, że w ciągu dwóch, trzech dni wrócę do nor­mal­nego treningu i będę gotowy na mecz ze Śląskiem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.