01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-15godz.-9min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Wiemy o co gramy

Makuszewski: Wiemy o co gramy

Niecałe 24 godziny dzielą nas od rozpoczę­cia hitu 28. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy. Spotkanie pomiędzy Lechem Poz­nań, a Legią Warsza­wa będzie miało duży wpływ zarówno dla gospo­darzy, jak i goś­ci. - To będzie mecz, którego stawką jest budowanie pewnoś­ci siebie. Ona jest bard­zo waż­na przed rundą finałową. Jak wygramy to będziemy mieli przewagę psy­cho­log­iczną. Chce­my pokazać, że jesteśmy moc­ni - zaz­nacza skrzy­dłowy Kole­jorza, Maciej Makuszewski.

Po pucharowym poje­dynku w Szczecinie, w którym to Lech zwyciężył 1:0 wielu kibiców zaczęło wąt­pić w for­mę podopiecznych Nena­da Bjel­i­cy. — Mieliśmy w głowach to, że czeka nasz mecz z Legią. Wszyscy żyli już tym meczem. Nasz styl pozostaw­ia wiele do życzenia. Tren­er dosłown­ie nam o tym powiedzi­ał. Wierzę, że to spotkanie z Legią będzie inne. Wiemy o co gramy, znamy rangę tego meczu. Każdy z nas ma ochotę wyjść i wygrać. Chci­ałbym, żeby tak było w niedzielę - doda­je.

img_3828

W ostat­nich trzech spotka­ni­ach lechi­ci strzelili zaled­wie jed­ną bramkę, co w porów­na­niu z ser­ią zwycięstw 3:0, która to miała miejsce na początku roku może budz­ić lek­ki niepokój.  — Myślę, że dużo osób przyzwycza­iło się do wyników 3:0. Brakowało nam ostat­nio trochę paz­er­noś­ci pod bramką rywala i dokład­noś­ci. W Szczecinie Marcin Robak pokazał jed­nak, że może wziąć piłkę, ograć obrońców i zdobyć bramkę. Nic­ki też fajnie pracu­je o to, by grać. Mamy jeszcze Daw­i­da, który ostat­nio odpoczy­wał, ale też jest głod­ny gry. Napast­ni­cy są gotowi, zresztą pomoc­ni­cy też, bo roz­maw­iamy między sobą, że musimy też dawać drużynie trochę bramek - mówi “Maki”. Co jed­nak ważne, w tym roku poz­nańs­ka defen­sy­wa ska­pit­u­lowała zaled­wie raz — w spotka­niu prze­ci­wko Arce Gdy­nia. -Takiej serii meczów bez stra­conych bramek nie pamię­tam w swo­jej kari­erze. Ja mogę się poświę­cić dla drużyny. Jeśli będziemy wygry­wali 1:0 i zdobędziemy mis­tr­zost­wo to mogę grać nawet na pozy­cji prawego obroń­cy - zaz­nacza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.