06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.50min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Wiemy o co gramy

Makuszewski: Wiemy o co gramy

Niecałe 24 godziny dzielą nas od rozpoczę­cia hitu 28. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy. Spotkanie pomiędzy Lechem Poz­nań, a Legią Warsza­wa będzie miało duży wpływ zarówno dla gospo­darzy, jak i goś­ci. - To będzie mecz, którego stawką jest budowanie pewnoś­ci siebie. Ona jest bard­zo waż­na przed rundą finałową. Jak wygramy to będziemy mieli przewagę psy­cho­log­iczną. Chce­my pokazać, że jesteśmy moc­ni - zaz­nacza skrzy­dłowy Kole­jorza, Maciej Makuszewski.

Po pucharowym poje­dynku w Szczecinie, w którym to Lech zwyciężył 1:0 wielu kibiców zaczęło wąt­pić w for­mę podopiecznych Nena­da Bjel­i­cy. — Mieliśmy w głowach to, że czeka nasz mecz z Legią. Wszyscy żyli już tym meczem. Nasz styl pozostaw­ia wiele do życzenia. Tren­er dosłown­ie nam o tym powiedzi­ał. Wierzę, że to spotkanie z Legią będzie inne. Wiemy o co gramy, znamy rangę tego meczu. Każdy z nas ma ochotę wyjść i wygrać. Chci­ałbym, żeby tak było w niedzielę - doda­je.

img_3828

W ostat­nich trzech spotka­ni­ach lechi­ci strzelili zaled­wie jed­ną bramkę, co w porów­na­niu z ser­ią zwycięstw 3:0, która to miała miejsce na początku roku może budz­ić lek­ki niepokój.  — Myślę, że dużo osób przyzwycza­iło się do wyników 3:0. Brakowało nam ostat­nio trochę paz­er­noś­ci pod bramką rywala i dokład­noś­ci. W Szczecinie Marcin Robak pokazał jed­nak, że może wziąć piłkę, ograć obrońców i zdobyć bramkę. Nic­ki też fajnie pracu­je o to, by grać. Mamy jeszcze Daw­i­da, który ostat­nio odpoczy­wał, ale też jest głod­ny gry. Napast­ni­cy są gotowi, zresztą pomoc­ni­cy też, bo roz­maw­iamy między sobą, że musimy też dawać drużynie trochę bramek - mówi “Maki”. Co jed­nak ważne, w tym roku poz­nańs­ka defen­sy­wa ska­pit­u­lowała zaled­wie raz — w spotka­niu prze­ci­wko Arce Gdy­nia. -Takiej serii meczów bez stra­conych bramek nie pamię­tam w swo­jej kari­erze. Ja mogę się poświę­cić dla drużyny. Jeśli będziemy wygry­wali 1:0 i zdobędziemy mis­tr­zost­wo to mogę grać nawet na pozy­cji prawego obroń­cy - zaz­nacza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.