06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.0godz.39min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Z niecierpliwością czekamy na pierwsze spotkanie

Makuszewski: Z niecierpliwością czekamy na pierwsze spotkanie

Maciej Makuszews­ki w wysoko wygranym sparingu z Elaną Toruń zdobył dwie bram­ki i w dobrym nas­tro­ju przy­go­towu­je się do star­tu Lot­to Ekstrak­lasy. - Każde bram­ki cieszą, nieza­leżnie od tego, czy strzela się je w sparingu, czy meczu ligowym, ponieważ doda­ją więcej pewnoś­ci siebie. Nieważne, kto strzeli w piątek, czy ja czy koledzy, ale mam nadzieję, że zdobędziemy trzy punk­ty. – powiedzi­ał pomoc­nik Kolejorza.

Tren­er poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy jest zad­owolony z gry swoich podopiecznych w meczu kon­trol­nym. Zwycięst­wo lechitów, to dobry prog­nos­tyk przed startem ligowych roz­gry­wek. - Przećwiczyliśmy pewne aspek­ty, które tren­er chci­ał przeszkolić. Druży­na z Toru­nia grała na swo­jej połowie defen­sy­wniej i my chcieliśmy grać atakiem pozy­cyjnym. Takie sytu­acje będą się częs­to zdarza­ły w meczach u siebie. Wyda­je mi się, że to był również dobry sprawdz­ian dla naszego boiska, które było bard­zo dobrze przy­go­towane. Z niecier­pli­woś­cią czekamy na pier­wsze spotkanie, bo liga jest najważniejsza.

W piątek zawod­ników Lecha czeka spotkanie z Ter­mal­icą, która podob­nie do drużyny z Toru­nia gra defen­sy­wnie. - Dla nas nie ma łatwego spotka­nia, gramy w tak dobrym na pol­skie warun­ki klu­bie, że każ­da druży­na chce z nami wygrać. Przys­tępu­je do takiego meczu inaczej nastaw­iona, bardziej chce się pokazać i ugrać punk­ty. Tak będzie z Ter­mal­icą, dlat­ego nie ma łatwych poje­dynków. Dodatkowo, jest to pier­wszy mecz w rundzie wiosen­nej i każdy zespół chce się jak najlepiej zaprezen­tować. Jeśli wygra się pier­wsze spotkanie, wzras­ta pewność siebie przed kole­jny­mi. – pod­kreśla lechita.

Mimo iż pogo­da w Poz­na­niu nie sprzy­ja, pomoc­nik Kole­jorza zapew­nia, że nie ma to dla drużyny więk­szego znaczenia. — Najważniejsze, żeby boisko było dobrze przy­go­towane, a to czy będzie ‑5 czy ‑10 stop­ni, to nie będzie dla nas prob­lem. Jeśli boisko będzie przy­go­towane tak jak w spotka­niu sparingowym, to będziemy zad­owoleni. – kończy „Maki”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.