02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.10min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Makuszewski: Wygraliśmy zasłużenie

Makuszewski: Wygraliśmy zasłużenie

We wczo­ra­jszym spotka­niu z Ter­mal­icą wszys­tkie trzy gole padły dla lechitów z prawego skrzy­dła. — Bard­zo dużo ćwiczymy funkcjonowanie na prawym skrzy­dle i to przyniosło efekt. Przy pier­wszej bram­ce bard­zo fajnie podłączył się Robert Gum­ny, super dograł i było 1:0. Była to książkowa akc­ja. — sko­men­tował po spotka­niu Maciej Makuszewski. 

Spory udzi­ał przy bram­ce na 2:0 miał skrzy­dłowy Kole­jorza, jed­nak ostate­cznie gol został uznany jako samobójcze trafie­nie Puti­w­ce­wa. — Strzeliłem bard­zo moc­no po długim rogu, chci­ałem wgrać piłkę, a obroń­ca Ter­ma­li­ki delikat­nie nią dostał i wpadło na 2:0. Cieszę się, ale szko­da, że bram­ka zapisana jest dla zawod­ni­ka drużyny przeciwnej.

W 84. min­u­cie gospo­darze zdobyli gola kon­tak­towego po samobójczym trafie­niu Lasse Nielse­na. Poz­na­ni­a­cy bard­zo szy­bko odpowiedzieli, bowiem trzy min­u­ty później wygry­wali już 3:1. — Radek Majew­s­ki zdobył bramkę z głowy. Pod koniec spotka­nia zro­biło się trochę ner­wowo, ale strzelil­iśmy gola na 3:1 i myślę, że zasłuże­nie wygraliśmy.

Poz­na­ni­a­cy zdobyli trzy gole na wyjeździe, co napawa optymizmem przed kole­jny­mi spotka­ni­a­mi w Lot­to Ekstrak­lasie. — Myślę, że tak jak powiedzi­ałem wcześniej — przyjdzie ten moment, że będziemy grali ofen­sy­wnie i to widać. Dzisi­aj może pier­wsza połowa nie zach­wycała, ale w drugiej mieliśmy sporo sytu­acji do tego, aby zdobyć kil­ka bramek więcej. Wygrana 3:1 to zasłużony wynik z którego się cieszymy. – zakończył Maki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.