01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.45min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mało czasu na przygotowania do meczu z Ruchem

W poniedzi­ałek wiec­zorem Lech roze­grał ostat­ni mecz 3. kole­j­ki, a już cztery dni później zagra z Ruchem Chorzów we Wronkach. To sytu­ac­ja specy­ficz­na, podob­na do tej, z którą przed tą kole­jką spotkali się piłkarze naszego najbliższego rywala. W poniedzi­ałek zagrali z Koroną, a już w piątek ze Śląskiem Wrocław.

Sztab szkole­niowy “Kole­jorza” musi diame­tral­nie zmienić mikro­cykl treningowy. Prz­er­wa przed meczem w Bełcha­towie trwała pon­ad dwa razy dłużej, niż ta, z którą ter­az Lechi­ci muszą się zmierzyć. Miała też wpływ na świeżość piłkarzy, co było widać na boisku.

Przed meczem z Ruchem Chorzów Jose Mari Bakero zaap­liku­je swoim podopiecznym trzy jed­nos­t­ki treningowe. Zaję­cia we wtorek i w środę odbędą się w Plewiskach, nato­mi­ast w czwartek “Kole­jorz” będzie trenował na boisku głównym we Wronkach, gdzie dzień później zagra­ją z “Niebieski­mi”.

Nadal nie wiado­mo kiedy Lechi­ci będą mogli wró­cić na Buł­garską i trenować przy sta­dion­ie. Wszys­tko wskazu­je na to, że jeszcze przez najbliższy czas będą musieli miejsc do tren­ingów szukać w Plewiskach i Wronkach, jak w tym tygod­niu, a także Komornikach.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.