01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.31min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marcelin Management przedstawił ofertę wynajmu stadionu

Dob­ie­ga­ją koń­ca negoc­jac­je doty­czące przyszłego oper­a­to­ra sta­dionu. Coraz bliżej porozu­mienia z reprezen­tu­jącą Lecha spółką Marcelin Man­age­ment jest spół­ka Euro 2012 wys­tępu­ją­ca z ramienia miasta.

 

Marcelin Man­age­ment zaofer­owała za wyna­jem sta­dionu 3,1 mln czyn­szu rocznie, a także 7 % dochodów z dnia meczu oraz 25 % z praw do nazwy sta­dionu. – Sądz­imy, że ofer­ta Lecha jest dobra, lep­sza, niż pier­wotne deklarac­je – tłu­maczył na łamach „Radia Merkury” Michał Pry­mas, reprezen­tu­ją­cy spółkę Euro 2012.

Według sza­cunkowych danych czyn­sz może wynieść ok. 6 mln rocznie. – To kwo­ta wyższa, niż płacą Legia i Wisła, ale ich sta­dionu są też mniejsze od tego w Poz­na­niu – przyz­na­je Pry­mas. Doda­je jed­nak, że spół­ka Euro 2012 będzie chci­ała jeszcze negocjować warun­ki umowy.

- Będziemy chcieli opra­cow­ać i domówić pewne kwest­ie. Jed­ną z nich jest pro­cent wpły­wów z dnia meczu. Uważamy, że 7 % to mało i chce­my, żeby ta kwo­ta w przyszłoś­ci wzrosła – pod­kreśla Pry­mas. Wszys­tko jed­nak wskazu­je na to, że kwes­t­ia zakończenia negoc­jacji jest tylko kwest­ią cza­su i już wkrótce Lech zostanie operatorem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.