27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.17min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marcin Kamiński: Uderzyłem najlepiej jak potrafię

Marcin Kamiński: Uderzyłem najlepiej jak potrafię

W niedziel­nym meczu 6. kole­j­ki T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań bezbramkowo zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Ruchem Chorzów. O komen­tarz do meczu poprosil­iśmy  obrońcę „Kole­jorza” Marci­na Kamińskiego.

Mecz Ruchu Chorzów z Lechem Poz­nań nie należał do naj­ciekawszych wid­owisk. Stal na niskim poziomie. Do tego lechi­ci po raz kole­jny zaprezen­towali się zupełnie odmi­en­nie w obu częś­ci­ach spotka­nia. Jak spotkanie określił obroń­ca poz­na­ni­aków Marcin Kamińs­ki — Jeśli chodzi o cały prze­bieg spotka­nia to może­my powiedzieć że wyglą­dał on dokład­nie tak, jak z mecz z Pogo­nią Szczecin i Lechią Gdańsk. Sła­ba pier­wsza połowa, a w drugiej częś­ci meczu nasza gra wyglą­dała lep­iej. Na pewno ten karny nie został wyko­nany przeze mnie najlepiej. Uderzyłem tak jak ćwiczę na treningach. Nie chci­ałem nic zmieni­ać ani nic nowego wymyślać. Bramkarz Ruchu poszedł w ciem­no i wybronił mój strzał.

Podopieczni tren­era Krzyszto­fa Chroba­ka po słabej pier­wszej połowie, zde­cy­dowanie domi­nowali w drugiej częś­ci spotka­nia. Jed­nak ta dom­i­nac­ja nie przełożyła się an stworze­nie sobie klarownych sytu­acji pod­bramkowych. Tych w całym meczu zobaczyliśmy zaled­wie kil­ka. —  W meczu  z „Niebieski­mi” nie stworzyliśmy sobie zda­je się żad­nej klarownej sytu­acji z gry. Tak naprawdę mieliśmy w drugiej połowie dwie okaz­je. Pier­wsza to strzał z  dys­tan­su Szy­mona Pawłowskiego, dru­ga to zmarnowany przeze mnie rzut karny. Na pewno mecz ułożył­by się inaczej gdy­by została uznana bram­ka Vojo Ubi­pari­pa w pier­wszej połowie. Jed­nakże nie wyda­je mi się, żeby Serb był na spalonym. Jed­nak musimy tę sytu­ację objrzeć na wideo i wtedy będziemy wiedzieć czy arbiter pod­jął słuszną decyzję. Tak naprawdę ter­az to już nie ma żad­nego znaczenia bo mecz tylko zremisowal­iśmy. Jeśli chodzi o samo stwarzanie sytu­acji to było ciężko. Ruch zde­cy­dowanie w drugich 45 min­u­tach gry się cofnął i czekał na to co wydarzy się na boisku. Pod koniec spotka­nia było widać, że podob­nie jak my opadli z sił i tym bardziej powin­niśmy wygrać ten mecz – stop­er wicemistrzów Polski.

Lech Poz­nań czeka na nowego szkole­niow­ca po tym jak 12.08 br klub zakończył współpracę  z Mar­iuszem Rumakiem, a tren­era Chroba­ka mianował tylko trenerem tym­cza­sowym. Jak ta sytu­ac­ja wpły­wa na zespół?  – Myślę, że każdy z nas zas­tanaw­ia się kto będzie tym nowym trenerem. Jed­nak nie zaprzą­tamy sobie tym głowy, bo każdy w drużynie wie, że mamy swo­ją pracę do wyko­na­nia na boisku. Musimy  zacząć wygry­wać oraz zdoby­wać punk­ty i to jest dla nas najważniejsze. Ale oczy­wiś­cie chcielibyśmy wiedzieć kto będzie naszym nowym trenerem i od kiedy —  zakończył swo­ją wypowiedz młodzieżowy reprezen­tant Polski.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.