06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.48min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marcin Kamiński: Zagraliśmy lepiej w ofensywie

kaminski-lechici-kamyk-tonew-tralkaMarcin Kamińs­ki jest pewnym punk­tem Lecha Poz­nań. Obroń­ca w defen­sy­wnie spisu­je się niemal bezbłędnie.

- To był lep­szy mecz Lecha niż te poprzed­nie. Zagral­iśmy lep­iej w ofen­sy­wnie i nie stra­cil­iśmy żad­nej bram­ki. To cieszy.

Kamińs­ki odwołał się także do ubiegło­ty­god­niowego bla­mażu Kole­jorza, jakim było odpad­nię­cie drużyny z roz­gry­wek Ligi Europe­jskiej – Nie ma co komen­tować. Przed meczem mówiliśmy sobie, ze nie może­my stracić bram­ki, bo wtedy będzie o wiele łatwiej. Zdarzyło się tak, że już w pier­wszej połowie było ciężko. W naszym wyko­na­niu na pewno nie było to dobre spotkanie. Staral­iśmy się do koń­ca, ale zabrakło jed­nej bramki.

W niedzielę Lechi­ci zmierzą się w Pucharze Pol­s­ki z Ter­mal­icą Bruk-Bet Nieciecza. Rok temu podopieczni Mar­iusza Ruma­ka bard­zo szy­bko pożeg­nali się z tymi roz­gry­wka­mi. — Na razie nie przy­go­towu­je­my się do tego spotka­nia. Musimy trochę się zre­gen­erować. Na pewno dostaniemy wolne. Niek­tórzy mają też zgrupowanie kadry. Będzie to ważne dla nas spotkanie. 

We wtorek w Warsza­w­ie odbędzie się mecz elim­i­na­cyjny z Tur­cją do Mis­tr­zostw Europy 2015 kadry U‑21. Kamińs­ki oraz Kędzio­ra otrzy­mali powołanie do reprezen­tacji, jed­nak tylko „Kamyk” uda się do stol­i­cy. — Nieste­ty Tomek na skutek urazu nie będzie mógł wys­tąpić. Mecz jest już za dwa dni, nie mam więc zbyt wiele prz­er­wy i odpoczynku. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.