03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.40min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marcin Robak zagra w Śląsku Wrocław

Marcin Robak zagra w Śląsku Wrocław

Po Macieju Wiluszu, Janie Bed­narku, Tomaszu Kędziorze i Daw­idze Kow­nackim Lecha opuszcza Marcin Robak. 35-let­ni napast­nik zagra w Śląsku Wrocław, którego szkole­niow­cem jest Jan Urban.

Robak do Poz­na­nia trafił dwa lata temu z Pogo­ni Szczecin i w niebiesko-białych barwach roze­grał 58 spotkań, zdoby­wa­jąc w nich 23 bram­ki. Z Lechem zdobył Super­Puchar Pol­s­ki, a zeszły sezon zakończył z koroną Króla Strzel­cow oraz nagrodą najlep­szego napast­ni­ka  rozgrywek.

Nowym pra­codowacą doświad­c­zonego napast­ni­ka będzie Śląsk Wrocław, który w pier­wszej kole­jce uległ Arce Gdy­nia 0:2.

Oto co o Marcinie Robaku powiedzi­ał jego były już szkole­niowiec, Nenad Bjel­i­ca:  - Chcę powiedzieć, że życzę Mar­ci­nowi wszys­tkiego najlep­szego w Śląsku. Myślę, że będzie dla nich ważnym zawod­nikiem tak jak był dla nas. Był to bard­zo dobry sezon dla niego. Był naszym najważniejszym napast­nikiem. Byłem zad­owolony z jego pra­cy. On nie rozu­mi­ał jed­nak, że nie ma zawod­ni­ka w tej drużynie, który gra zawsze. Nie akcep­tował, że inny zawod­nik jak Kow­nac­ki też może grać. Lech potrze­bował pieniędzy i wiedzieliśmy, że może­my Daw­i­da sprzedać. To czego Robak nie akcep­tował, to fakt, że inny zawod­nik też może grać i to jest jego prob­lem. Przed meczem z FK Hauge­sund pytałem Marci­na czy ma możli­wość zmie­nienia swo­jej decyzji. Powiedzi­ał “nie, nie chcę grać w Lechu”. Pytałem ponown­ie — bez rezul­tatu. On nor­mal­nie trenował i nie mieliśmy żad­nego prob­le­mu do tego momen­tu. Życzę mu jed­nak powodzenia i zawsze ma mój szacunek.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.