01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.39min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marcin Robak zagra w Śląsku Wrocław

Marcin Robak zagra w Śląsku Wrocław

Po Macieju Wiluszu, Janie Bed­narku, Tomaszu Kędziorze i Daw­idze Kow­nackim Lecha opuszcza Marcin Robak. 35-let­ni napast­nik zagra w Śląsku Wrocław, którego szkole­niow­cem jest Jan Urban.

Robak do Poz­na­nia trafił dwa lata temu z Pogo­ni Szczecin i w niebiesko-białych barwach roze­grał 58 spotkań, zdoby­wa­jąc w nich 23 bram­ki. Z Lechem zdobył Super­Puchar Pol­s­ki, a zeszły sezon zakończył z koroną Króla Strzel­cow oraz nagrodą najlep­szego napast­ni­ka  rozgrywek.

Nowym pra­codowacą doświad­c­zonego napast­ni­ka będzie Śląsk Wrocław, który w pier­wszej kole­jce uległ Arce Gdy­nia 0:2.

Oto co o Marcinie Robaku powiedzi­ał jego były już szkole­niowiec, Nenad Bjel­i­ca:  - Chcę powiedzieć, że życzę Mar­ci­nowi wszys­tkiego najlep­szego w Śląsku. Myślę, że będzie dla nich ważnym zawod­nikiem tak jak był dla nas. Był to bard­zo dobry sezon dla niego. Był naszym najważniejszym napast­nikiem. Byłem zad­owolony z jego pra­cy. On nie rozu­mi­ał jed­nak, że nie ma zawod­ni­ka w tej drużynie, który gra zawsze. Nie akcep­tował, że inny zawod­nik jak Kow­nac­ki też może grać. Lech potrze­bował pieniędzy i wiedzieliśmy, że może­my Daw­i­da sprzedać. To czego Robak nie akcep­tował, to fakt, że inny zawod­nik też może grać i to jest jego prob­lem. Przed meczem z FK Hauge­sund pytałem Marci­na czy ma możli­wość zmie­nienia swo­jej decyzji. Powiedzi­ał “nie, nie chcę grać w Lechu”. Pytałem ponown­ie — bez rezul­tatu. On nor­mal­nie trenował i nie mieliśmy żad­nego prob­le­mu do tego momen­tu. Życzę mu jed­nak powodzenia i zawsze ma mój szacunek.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.