Mariusz Rumak: Nie będzie to łatwe spotkanie

mariusz-rumakPod­czas dzisiejszej kon­fer­encji Mar­iusz Rumak przyz­nał, że Day­lon Claasen jest już gotowy do gry - Claasen jest  zgłos­zony, ma  poz­wole­nie na pracę i jest brany pod uwagę przy usta­la­niu składu na mecz z Zaw­iszą.

Po ostat­nim meczu w Krakowie wszyscy mieli obawy co do zdrowia Kotorowskiego ale jest szansa, że wys­tąpi w niedziel­nym spotka­niu. — Kotorows­ki dziś trenu­je z całym zespołem i będziemy wtedy wiedzieć więcej, nato­mi­ast Karol wyglą­da solid­nie,  a Bar­ry narze­ka i nie jest na 100% gotowy do gry.

Tren­er Rumak przyz­nał, ze w niedzielę czeka ich trudne spotkanie mimo tego, że Zaw­isza zna­j­du­je się w dole tabeli Ekstrak­lasy —  Nie będzie to łatwe spotkanie. Zaw­isza  to zespół co ma w swoich szere­gach doświad­c­zonych piłkarzy. Na pewno będzie chci­ał udowod­nić, że potrafi grać w piłkę, jest to niebez­pieczny zespół. Ich atutem jest zespołowość, ale nie widze tam zawod­ników którzy by się moc­no wyróżniali.

Na kon­fer­encji nie obeszło się także bez pytań doty­czą­cych ode­jś­cia Kami­la Dry­gasa. Młody piłkarz nieste­ty w Poz­na­niu nie wys­tąpi, a jest to efekt dżen­telmeńskiej umowy zawartej między kluba­mi.- Kamil sam doszedł do wniosku, że nie ma szans na grę w zes­pole i pod­jął tem­at ode­jś­cia w związku z czym jest już zawod­nikiem Zawiszy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress