06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.16min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mateusz Borek: “Oblicze Lecha w europejskich pucharach tej jesieni jest po prostu piękne”

Mateusz Borek: “Oblicze Lecha w europejskich pucharach tej jesieni jest po prostu piękne”

Lech Poz­nań w ubiegłym tygod­niu grał na Cyprze z tamte­jszym Apol­lonem Limas­sol. “Kole­jorz” wygrał pewnie 5:0 i awan­sował do ostat­niej rundy elim­i­nacji Ligi Europy.

Przed wspom­ni­anym wyjaz­dem zespół z Poz­na­nia przez wielu ekspertów nie był staw­iany w roli zde­cy­dowanego fawory­ta. Trud­ny teren, wyso­ka tem­per­atu­ra itd. Klu­by z Cypru reg­u­larnie gra­ją czy to w Lidze Mis­trzów, czy też Lidze Europy.

Kole­jorz” jed­nak w meczu pokazał się z fenom­e­nal­nej strony. Nie trze­ba chy­ba niko­mu mówić, że zespół Dar­iusza Żuraw­ia gra najlep­szy fut­bol w Polsce i pokazał to też w meczu z Apollonem.

Komen­tarza na tem­at gry Lecha postanow­ił udzielić w “Mis­ji Fut­bol” na kanale sportowym Mateusz Borek. Dzi­en­nikarz wypowiadał się o grze drużyny w pozy­ty­wny sposób.

Oblicze Lecha w europe­js­kich pucharach tej jesieni jest po pros­tu piękne. To są trzy mecze, żad­nej bram­ki Lech w tych trzech spotka­ni­ach pucharowych nie stracił.”

Naprawdę trze­ba docenić w tej chwili Dar­ka Żuraw­ia, że do tego sty­lu, który wypra­cow­ał potrafi w europe­js­kich pucharach dołożyć wynik i taką sta­bil­ność przede wszys­tkim w skutecznej grze defensywnej.”

Naprawdę Lecha dobrze się oglą­da, Lech błyszczy, gra ofen­sy­wnie. Lech w ogóle jak popa­trzymy na DNA tego zespołu, to tam jest prak­ty­cznie ze trzech do wybi­ja­nia, resz­ta każdy chce, gdzieś grać w piłkę i to się przekła­da na sposób gry Lecha, ale zadanie przed nimi uważam bard­zo trudne.”

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.