01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.36min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mateusz Borek: “Oblicze Lecha w europejskich pucharach tej jesieni jest po prostu piękne”

Mateusz Borek: “Oblicze Lecha w europejskich pucharach tej jesieni jest po prostu piękne”

Lech Poz­nań w ubiegłym tygod­niu grał na Cyprze z tamte­jszym Apol­lonem Limas­sol. “Kole­jorz” wygrał pewnie 5:0 i awan­sował do ostat­niej rundy elim­i­nacji Ligi Europy.

Przed wspom­ni­anym wyjaz­dem zespół z Poz­na­nia przez wielu ekspertów nie był staw­iany w roli zde­cy­dowanego fawory­ta. Trud­ny teren, wyso­ka tem­per­atu­ra itd. Klu­by z Cypru reg­u­larnie gra­ją czy to w Lidze Mis­trzów, czy też Lidze Europy.

Kole­jorz” jed­nak w meczu pokazał się z fenom­e­nal­nej strony. Nie trze­ba chy­ba niko­mu mówić, że zespół Dar­iusza Żuraw­ia gra najlep­szy fut­bol w Polsce i pokazał to też w meczu z Apollonem.

Komen­tarza na tem­at gry Lecha postanow­ił udzielić w “Mis­ji Fut­bol” na kanale sportowym Mateusz Borek. Dzi­en­nikarz wypowiadał się o grze drużyny w pozy­ty­wny sposób.

Oblicze Lecha w europe­js­kich pucharach tej jesieni jest po pros­tu piękne. To są trzy mecze, żad­nej bram­ki Lech w tych trzech spotka­ni­ach pucharowych nie stracił.”

Naprawdę trze­ba docenić w tej chwili Dar­ka Żuraw­ia, że do tego sty­lu, który wypra­cow­ał potrafi w europe­js­kich pucharach dołożyć wynik i taką sta­bil­ność przede wszys­tkim w skutecznej grze defensywnej.”

Naprawdę Lecha dobrze się oglą­da, Lech błyszczy, gra ofen­sy­wnie. Lech w ogóle jak popa­trzymy na DNA tego zespołu, to tam jest prak­ty­cznie ze trzech do wybi­ja­nia, resz­ta każdy chce, gdzieś grać w piłkę i to się przekła­da na sposób gry Lecha, ale zadanie przed nimi uważam bard­zo trudne.”

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.