01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.43min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

ME: Szczęśliwy remis młodych lechitów

W meczu inau­gu­ru­ją­cym czwartą kole­jkę roz­gry­wek Młodej Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zremisował 1:1 na wyjeździe z Ruchem Chorzów. “Niebi­escy” prowadzili przez niemal całą drugą połowę po golu Mateusza Kwiatkowskiego w 46. min­u­cie. “Kole­jorz” odpowiedzi­ał trafie­niem Tomasza Kędzio­ry z rzu­tu karnego w ostat­nich sekun­dach spotkania.

- Pier­wsza połowa nie była zbyt ciekawa. Znów przyszło nam grać w upale i tem­po spotka­nia nie było zbyt żwawe. Brakowało również sytu­acji. Dru­ga połowa była zgoła odmi­en­na. W prz­er­wie dokon­ałem trzech zmi­an i naty­ch­mi­ast popełnil­iśmy błąd w ustaw­ie­niu, przez który stra­cil­iśmy bramkę. Zespół naty­ch­mi­ast rzu­cił się do odra­bi­a­nia strat. Stworzyliśmy sobie bard­zo dużo sytu­acji, których jed­nak nie potrafil­iśmy wyko­rzys­tać. Dopiero w ostat­niej min­u­cie w polu karnym faulowany był Bara­ni­ak, a Kędzio­ra nie zmarnował jede­nast­ki i wracamy z Chor­zowa z punk­tem. Zagral­iśmy kole­jne dobre spotkanie i na przeszkodzie do zdoby­cia trzech punk­tów stanęła nam skuteczność, podob­nie jak to miało miejsce w star­ciu z GKS-em Bełchatów — ocenił spotkanie z Ruchem Chorzów Karol Brodowski.

Młodzi lechi­ci, dzię­ki remisowi, wskoczyli na piąte miejsce w tabeli, ale są jedynym zespołem, który roze­grał kom­plet czterech spotkań.

RUCH CHORZÓWLECH POZNAŃ 1:1 (0:0)

BRAMKI: Mateusz Kwiatkows­ki 46′ — Tomasz Kędzio­ra 90′ (k.)

LECH: Bieszczad — Kędzio­ra, Barabasz (57. Sad­ows­ki), Cyfert, Łągiewka — Drew­ni­ak, Gol­la — Kap­sa (46.  Bara­ni­ak), Kowal­czuk (57. Byszews­ki), Maślany — Ole­jniczak (46. Wolski)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.