31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.6min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mecz z Fiorentiną z kibicami! Bilety od dziś w sprzedaży!

Mecz z Fiorentiną z kibicami! Bilety od dziś w sprzedaży!

Mecz czwartej kole­j­ki Ligi Europy między Lechem Poz­nań a ACF Fiorenti­na odbędzie się przy otwartym sta­dion­ie — taka decyz­ja zapadła na posiedze­niu Komisji Apela­cyjnej UEFA

Kole­jorz za okrzy­ki wznos­zone przez kibiców w Bazylei został ukarany grzy­wną finan­sową w wysokoś­ci 200 tysię­cy złotych.

Początkowo spotkanie z Vio­lą miało odbyć się bez udzi­ału pub­licznoś­ci. Ostate­cznie dzię­ki staran­iom klubu kara zamknię­cia sta­dionu została zaw­ies­zona na 2 lata

Jaką argu­men­tację pod­jął Lech? Po pier­wsze, czynne włącze­nie się mis­trza Pol­s­ki do akcji RESPECT — z taki hasłem piłkarze “Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy” wys­tępowali pod­czas spotka­nia fazy grupowej w Bazylei. Po drugie, uczest­nicze­nie w akcji ECA — „90 min­utes for hope”, czyli „1 euro wspar­cia dla uchodźców z Bliskiego Wschodu”. Po trze­cie, pro­mowanie idei równoś­ci i poszanowa­nia drugiego człowieka.

W tym sezonie UEFA nie szczędzi Kole­jorza. Klub, do tej pory, został ukarany już kara­mi finan­sowy­mi  o łącznej wysokoś­ci 560.000 zł.

Bile­ty na mecz czwartej kole­j­ki Ligi Europy między Lechem Poz­nań a ACF Fiorenti­na trafią do sprzedaży trafią jeszcze dziś.

źródło: lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.