02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.21godz.27min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mecz z Górnikiem może zostać przełożony

Mecz z Górnikiem może zostać przełożony

W niedzielę piłkarze Lecha Poz­nań powin­ni zagrać z wicelid­erem roz­gry­wek, czyli Górnikiem Zabrze. Może jed­nak okazać się, że to spotkanie się nie odbędzie.

Wszys­tko przez możli­wą żałobę nar­o­dową związaną z planowanym na niedzielę pogrzebem Tadeusza Mazowieck­iego. Prezy­dent Komorows­ki zapowiedzi­ał na łamach mediów, że jest bard­zo praw­dopodob­ne, że w dniu pogrze­bu zostanie ogłos­zona żało­ba nar­o­dowa. Oznacza to odwołanie wszys­t­kich imprez masowych w kra­ju, w tym również sportowych.

Już w przeszłoś­ci zdarza­ło się, że mecze były przekładane. Nie ominęło to Lecha. Po katas­trofie smoleńskiej przełożono mecz Lecha z Lechią.

Ekstrak­lasa S.A. jest w kon­tak­cie z kluba­mi, które na niedzielę mają wyz­nac­zone swo­je ligowe spotka­nia. Te klu­by zostały już powiadomione, że ist­nieje możli­wość, że ich mecze zostaną odwołane, ale dopó­ki nie zapad­ną ofic­jalne decyz­je, przełoże­nie meczów jest praw­dopodob­ne, ale nie pewne.

Zmi­ana ter­minu roze­gra­nia meczu Lecha z Górnikiem wiąże się ze sporym prob­le­mem logisty­cznym związanym ze znalezienem nowego ter­minu. W kole­jnym tygod­niu Lech mierzy się w Pucharze Pol­s­ki, później kole­jny mecz ligowy i zgrupowaie kadry. Po dwu­ty­god­niowej prz­er­wie piłkarze znów będa grali w sys­temie trzyd­niowym. Pier­wszy wol­ny ter­min, to śro­da — 10 grudnia.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.