Micański priorytetem dla Lecha

- Iljan Mican­s­ki pasował­by do naszej tak­ty­ki. On, Artjom Rud­niew i Alek­san­dar Tonew mogli­by stanow­ić najsil­niejszą for­ma­cję ofen­sy­wną w pol­skiej lidze — przyz­nał Andrzej Daw­idz­iuk, dyrek­tor sportowy Lecha Poz­nań, który nie ukry­wa, że “Kole­jorz” jest zain­tere­sowany sprowadze­niem teo zawod­ni­ka do swo­jego klubu.

Buł­gar nie ma pewnego miejs­ca w swoim obec­nym zespół, Kaiser­slautern i jest blis­ki zmi­any środowiska, lecz Niem­cy nie rozwiąza­li z nim, jak się spodziewano, kon­trak­tu. Zdaniem dyrek­to­ra sportowego, a także sztabu szkole­niowego zespołu z Buł­garskiej ten 26-let­ni piłkarz świet­nie nadawał­by się do tak­ty­ki naszej drużyny.

Jose Mari Bakero miejsce dla Iljana Micańskiego widzi­ał­by na skrzy­dle, jako wspo­ma­ga­jącego Artioma Rud­ne­va. Po drugiej stron­ie boiska wys­tępować miał­by Alek­san­dar Tonew.

Buł­gar jest zain­tere­sowany trans­fer­em do Poz­na­nia, lecz prob­le­mem może być fakt, że LEch nie chce za piłkarza płacić. Cały czas władze tego klubu liczą na to, że uda się piłkarza wypoży­czyć, albo uda się jemu rozwiązać kon­trakt z obec­ną drużyną, co niewąt­pli­wie ułatwiło­by nego­ca­jc­je doty­czące jego wys­tępów w Poznaniu.

Sprawa trans­feru powin­na wyjaśnić się w prze­ciągu kilku najbliższych dni, jeszcze przed wyjaz­dem na zgrupowanie do Hiszpanii.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress