06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.58min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Michniewicz: Lech nabiera wiatru w żagle

Michniewicz: Lech nabiera wiatru w żagle

W niedzielę Pogoń pode­jmie mis­trza Pol­s­ki. Będzie to rewanżowy mecz obu tych drużyn. W pier­wszej kole­jce w Poz­na­niu to szczecini­an­ie wygrali 2–1. Jedy­na bramkę dla Kole­jorza strzelił Daro Jevtić

Opiekun Pogo­ni zda­je sobie sprawę, że w niedzielę na murawę wybieg­nie zupełnie inny skład niż na mecz pucharowy z Zagłę­biem – Ta druży­na, która w czwartek grała w Pucharze Pol­s­ki nie wys­tąpi w Szczecinie. Od początku nie grał Pawłows­ki, Lovrenc­sics i Hamalainen, nie było też Linet­tego, więc na pewno dojdzie do czterech, pię­ciu zmian.

Kole­jorz w pier­wszej kole­jce tego sezonu prze­grał u siebie z Pogo­nią, ale nic nie zapowiadało nad­chodzącego kryzy­su. Ter­az jest już nieco lep­iej – Zaczęło im dopisy­wać szczęś­cie. Wcześniej stwarza­li sobie sytu­acje, ale nie mogli tego zamienić na bram­ki, ter­az jest inaczej – zaz­nacza tren­er Mich­niewicz. – Lech jest zupełnie innym zespołem, który nabiera wia­tru w żagle. Od meczu z Fiorentiną coś zaskoczyło i gra­ją zde­cy­dowanie lepiej.

Pogoń pla­su­je się na czwartym miejs­cu w tabeli, jed­nak u siebie wygry­wała tylko dwa razy, ale też ani razu nie schodz­iła z boiska poko­nana – Spodziewamy się, że trud­nego meczu. Mis­trz Pol­s­ki to jed­nak Mis­trz Pol­s­ki. Mieli dołek w pier­wszej częś­ci sezonu, ale ter­az gra­ją skuteczniej i szczęśli­wiej – oce­nia grę lechitów.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.