02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.1min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mihai Radut: Chcemy być na czele tabeli

Mihai Radut: Chcemy być na czele tabeli

Lechi­ci już jutro zagra­ją kole­jne spotkanie w Ekstrak­lasie. Będą musieli poradz­ić sobie bez kon­tuzjowanych Macie­ja Makuszewskiego i Macie­ja Gajosa.

- Bard­zo nam przykro z powodu Makiego, bo był w bard­zo dobrej formie. To dla nas ważny zawod­nik, na dodatek reprezen­tant kra­ju, który miał bard­zo duże szanse na wyjazd na Mundi­al. Kiedy widzi­ałem tę sytu­ację z 25. min­u­ty na muraw­ie, nie myślałem, że to będzie poważ­na kon­tuz­ja — mówi Mihai Radut przed spotkaniem z Zagłę­biem Lubin. - Kto go zastąpi w składzie? Myślę, że  to pytanie do tren­era i on na pewno dobrze wybierze, by nasza gra wglą­dała jak najlepiej.

Czy wobec kon­tuzji dwóch zawod­ników, szan­sę gry znów otrzy­ma Rumun? - Ciężko trenu­ję na treningach i robię wszys­tko najlepiej jak potrafię. Cza­semt o nor­malne, że nie jesteś w wyskok­iej formie, dlat­ego trze­ba moc­no pra­cow­ać i dawać z siebie wszys­tko, by pomóc drużynie osią­gać dobre wyni­ki. To jest najważniejsze. Wszyscy chce­my być na czele tabeli. Cza­sem trze­ba coś zmienić w swo­jej grze, by wygrać. My zawsze wychodz­imy na boisko, by zdobyć trzy punk­ty — przyznaje.

Kiedy Kole­jorz wygry­wał z Legią, nikt nie myślał, że później nie będzie potrafił wygrać spotka­nia. Zremisował następ­nie z Jagiel­lonią, Lechią, Wisłą Kraków i prze­grał z Górnikiem, a także podzielił się punk­ta­mi z Sandecją. - Gdy­byśmy od razu wiedzieli, skąd wziął się taki prob­lem, to po pier­wszym czy drugim spotka­niu zmie­nilibyśmy to, co szwankowało. Brakowało nam chy­ba kon­cen­tracji pod bramką rywala. Zagral­iśmy kil­ka dobrych meczów, ale remisowaliśmy.

-Po spotka­niu z Legią wierzyliśmy, że kole­jne mecze będą takie same. Tak się nie stało. Stra­cil­iśmy pewność siebie, ale ter­az cieszymy się z ostat­niego zwycięst­wa i w pełni skon­renc­trowanym i z dużą pewnoś­cią siebie trze­ba zagrać dwa kole­jne spotka­nia — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.