03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.40min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mikael Ishak: Cieszę się, że w końcu mogłem wrócić

Mikael Ishak: Cieszę się, że w końcu mogłem wrócić

Mikael Ishak zda­je się mieć już wszys­tkie prob­le­my zdrowotne za sobą. Napast­nik Lecha Poz­nań wró­cił już do pier­wszego składu w ostat­nim meczu z Piastem Gli­wice, a dla ofic­jal­nej strony klubu odpowiedzi­ał na kil­ka nur­tu­ją­cych kwestii. Co miał do powiedzenia szwedz­ki atakujący?

Aron Johannsson to naprawdę dobry napastnik”

W roz­mowie nie mogło oczy­wiś­cie zabraknąć wątku ostat­niej kon­tuzji 27-lat­ka. Mikael Ishak wypadł ze składu Lecha Poz­nań na sześć meczów ligowych z rzę­du. Napast­nik przyz­nał, że nie był to dla niego zbyt dobry czas, ale wszys­tkie prob­le­my ma już za sobą i jest gotowy do gry.

Pod wzglę­dem fizy­cznym po tych kilku tygod­ni­ach prz­er­wy nie jestem jeszcze na pewno gotowy na sto pro­cent, ale z każdym kole­jnym spotkaniem ta dys­pozy­c­ja moto­rycz­na będzie wracać i będzie coraz wyższa. W meczu z Piastem czułem się na boisku pod wzglę­dem zdrowot­nym bard­zo dobrze. Pier­wszy raz od daw­na bie­gałem po muraw­ie bez żad­nego bólu czy dyskom­for­tu związanego z urazem i było to wspani­ałe uczu­cie. Pod koniec spotka­nia oczy­wiś­cie zacząłem już trochę odczuwać zmęcze­nie w nogach, wynika­jące z długiej prz­er­wy od gry, ale to jest nor­malne — powiedzi­ał Ishak.

Zobacz także: Typy buk­mach­er­skie na mecz Lech Poz­nań — Jagiel­lonia Białystok

Mikael Ishak sko­men­tował także swo­ją ewen­tu­al­ną rywal­iza­cję z pozyskanym w sty­czniu Aronem Johannssonem. Ataku­ją­cy nie miał do tej pory god­nego prze­ci­wni­ka o grę w pier­wszej jede­nastce. Sam jed­nak widzi, że nowy kole­ga jest dobrym napast­nikiem i może czekać go wal­ka o względy trenera.

Aron Johanns­son to naprawdę dobry napast­nik. Miałem okazję oglą­dać go w poprzed­nich meczach i wyglą­dał świet­nie. Dobrze porusza się w polu karnym, umie ruszyć do pił­ki w odpowied­nim tem­pie i do tego jest naprawdę dobrym egzeku­torem. Gra dwójką napast­ników? Ćwiczyliśmy to na treningu i myślę, że wyglą­dało to nieźle, ale decyz­ja w tym tema­cie oczy­wiś­cie zależy od tren­era — dodał Ishak.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.