01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.30min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mikael Ishak: Cieszę się, że w końcu mogłem wrócić

Mikael Ishak: Cieszę się, że w końcu mogłem wrócić

Mikael Ishak zda­je się mieć już wszys­tkie prob­le­my zdrowotne za sobą. Napast­nik Lecha Poz­nań wró­cił już do pier­wszego składu w ostat­nim meczu z Piastem Gli­wice, a dla ofic­jal­nej strony klubu odpowiedzi­ał na kil­ka nur­tu­ją­cych kwestii. Co miał do powiedzenia szwedz­ki atakujący?

Aron Johannsson to naprawdę dobry napastnik”

W roz­mowie nie mogło oczy­wiś­cie zabraknąć wątku ostat­niej kon­tuzji 27-lat­ka. Mikael Ishak wypadł ze składu Lecha Poz­nań na sześć meczów ligowych z rzę­du. Napast­nik przyz­nał, że nie był to dla niego zbyt dobry czas, ale wszys­tkie prob­le­my ma już za sobą i jest gotowy do gry.

Pod wzglę­dem fizy­cznym po tych kilku tygod­ni­ach prz­er­wy nie jestem jeszcze na pewno gotowy na sto pro­cent, ale z każdym kole­jnym spotkaniem ta dys­pozy­c­ja moto­rycz­na będzie wracać i będzie coraz wyższa. W meczu z Piastem czułem się na boisku pod wzglę­dem zdrowot­nym bard­zo dobrze. Pier­wszy raz od daw­na bie­gałem po muraw­ie bez żad­nego bólu czy dyskom­for­tu związanego z urazem i było to wspani­ałe uczu­cie. Pod koniec spotka­nia oczy­wiś­cie zacząłem już trochę odczuwać zmęcze­nie w nogach, wynika­jące z długiej prz­er­wy od gry, ale to jest nor­malne — powiedzi­ał Ishak.

Zobacz także: Typy buk­mach­er­skie na mecz Lech Poz­nań — Jagiel­lonia Białystok

Mikael Ishak sko­men­tował także swo­ją ewen­tu­al­ną rywal­iza­cję z pozyskanym w sty­czniu Aronem Johannssonem. Ataku­ją­cy nie miał do tej pory god­nego prze­ci­wni­ka o grę w pier­wszej jede­nastce. Sam jed­nak widzi, że nowy kole­ga jest dobrym napast­nikiem i może czekać go wal­ka o względy trenera.

Aron Johanns­son to naprawdę dobry napast­nik. Miałem okazję oglą­dać go w poprzed­nich meczach i wyglą­dał świet­nie. Dobrze porusza się w polu karnym, umie ruszyć do pił­ki w odpowied­nim tem­pie i do tego jest naprawdę dobrym egzeku­torem. Gra dwójką napast­ników? Ćwiczyliśmy to na treningu i myślę, że wyglą­dało to nieźle, ale decyz­ja w tym tema­cie oczy­wiś­cie zależy od tren­era — dodał Ishak.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.