10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.10min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mistrz z wicemistrzem #94Lecha. Masz już bilet?

Mistrz z wicemistrzem #94Lecha. Masz już bilet?

Już 19 mar­ca Lech Poz­nań będzie obchodz­ił swo­je 94 urodziny! Tego samego dnia Kole­jorz roze­gra kole­jną poty­czkę w Ekstrak­lasie. Rywalem aktu­al­ny wicemistrz Pol­s­ki: Legia Warszawa! 

Hitowy poje­dynek Ekstrak­lasy będzie najważniejszych punk­tem obchodów klubowych urodzin, dlat­ego jeśli chcesz wraz z kibi­cowską rodz­iną obchodz­ić #94Lecha jak najszy­b­ciej zapewnij sobie miejsce na INEA Sta­dion­ie. Pier­wszy gwiz­dek sędziego o 20:30.

Nor­mal­ny bilet na mecz z Legią kosz­tu­je 60 zło­tych (stre­fa B) i 90 zło­tych (stre­fa A). Bile­ty ulgo­we: odpowied­nio: 48 zł i 72 zł, dla uczniów i stu­den­tów od 13. do 26. roku życia. Młod­si sym­pa­ty­cy mis­trza Pol­s­ki (do 13 roku życia) na INEA Sta­dion wejdą za jedyne 10 złotych!

Z kolei dzieci do 5. roku życia na poje­dynek mis­trza z wicemistrzem Pol­s­ki wejdą za dar­mo bez koniecznoś­ci zakupu imi­en­nej wejś­ciów­ki na mecz. Warunek jest jeden — muszą zająć miejsce na kolanach rodzica.

Mamy wszys­t­kich pociech, jeżeli zakupią bilet dla dziec­ka mają 20% zniż­ki od ceny bile­tu normalnego.

Dla rodzin wielodziet­nych posi­ada­ją­cych Kartę Rodziny Dużej także przewidziano spec­jal­ny rabat. Do 18 roku życia wejś­ciów­ki moż­na nabyć za sym­bol­iczną złotówkę!

Radz­imy się spieszyć z kup­nem bile­tu. W poniedzi­ałek, aby nabyć wejś­ciówkę, należało odczekać blisko 100 min­ut w inter­ne­towym sys­temie sprzedaży. Do tej pory uprawnionych do wejś­cia na INEA Sta­dion jest pon­ad 17 tys. kibiców!

#Wios­naNasza

bilety

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.