01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.42min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Młoda Ekstraklasa motorem napędowym piłkarzy?

W sobot­nim spotka­niu Młodej Ekstrak­lasy w barwach Lecha zagrał nie tylko Vojo Ubi­parip, który do drużyny młodzieżowej trafiły decyzją tren­era, ale również Jacek Kiełb i Siergiej Kri­wiec. Ci dwaj mieli poprosić oso­biś­cie tren­era Jose Mari Bakero o możli­wość roze­gra­nia spotka­nia, aby nie wypaść z ryt­mu meczowej.

Cała trój­ka zaprezen­towała się bard­zo dobrze, dając jas­ny syg­nał sztabowi szkole­niowe­mu, że liczy się w walce o wyjś­ciowy skład “Kole­jorza”. Tylko Białorusin pojaw­ił się na 30. min­ut na boisku w Bełcha­towie, lecz jego ambic­je, podob­nie jak Ubi­pari­pa i Kieł­ba, się­ga­ją zde­cy­dowanie wyżej.

Hisz­pańs­ki tren­er Lecha może być zad­owolony z reakcji całej trój­ki na wys­tęp w zes­pole Młodej Ekstrak­lasy. Ubi­parip zdobył dwie bram­ki, a Kiełb zal­iczył asys­tę oraz bramkę. Kri­wiec miał najm­niejszy udzi­ał bezpośred­ni w zwycięst­wie z ŁKS-em, jed­nak pojaw­ił się on na boisku w momen­cie, gdy wynik spotka­nia był już ustalony. Nie zmienia to fak­tu, że był on akty­wny w ofen­sy­wie i kil­ka razy starał się zaskoczyć golkipera gości.

Kibi­com Lecha pozosta­je mieć nadzieję, że ewen­tu­al­na gra piłkarzy pier­wszej drużyny będzie przynosiła podob­ne skut­ki. Nie chodzi tutaj nawet o wpływ na wyni­ki zespołu Młodej Ekstrak­lasy, ale dys­pozy­cję zawod­ników. Pier­wsza trój­ka swój egza­min zdała śpiewa­ją­co, lecz nie wyk­lucza to fak­tu, że wys­tąpią oni także w następ­nym meczu tego zespołu.

Wpierw jed­nak w piątek zawod­ników Lecha czekać będzie spotkanie 2. kole­j­ki T‑Mobile Ekstrak­lasy z Zagłę­biem Lubin i moż­na się spodziewać, że Jose Mari Bakero będzie brał pod uwagę tych zawod­ników w usta­la­niu nie tylko osiem­nast­ki mec­zowej, ale również wyjś­ciowego składu zespołu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.