10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.19min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mocni Razem!

Mocni Razem!

Wspar­cie dla piłkarzy jest ter­az potrzeb­ne jak nigdy. Dlat­ego  Grupy kibi­cowskie, Lech Poz­nań Ultras, Sto­warzysze­nie Kibiców Lecha Poz­nań i kap­i­tan Kole­jorza Łukasz Trał­ka apelu­ją, by w najbliższych spotka­ni­ach mis­trza Pol­s­ki wspól­nie dopin­gować zespół. 

W poniedzi­ałek po połud­niu kibice, pomi­mo fatal­nej sytu­acji Lecha Poz­nań w tabeli Ekstrak­lasy, zapewnili, że będę wspier­ać dopingiem drużynę pod­czas najbliższych meczów. W środę Kole­jorz pode­jmie na włas­nym boisku Ruch Chorzów w ramach 1/8 finału Pucharu Pol­s­ki, zaś w sobotę — z Górnikiem Zabrze.

Apel wys­tosowały Grupy Kibi­cowskie, Lech Poz­nań Ultras, Sto­warzysze­nie Kibiców Lecha Poz­nań oraz kap­i­tan Kole­jorza – Łukasz Trał­ka. Każdy, kto czu­je się kibicem mis­trza Pol­s­ki w najbliższych spotka­ni­ach powinien pokazać, że jest z Lechem nie tylko, gdy ten odnosi sukcesy, ale także (a może i przede wszys­tkim?) w najtrud­niejszych momen­tach. Na forum Kibiców Lecha Poz­nań czy­tamy, że wyle­wanie frus­tracji nie pomoże ani fanom Kole­jorza, ani zespołowi w odniesie­niu zwycięstw.

Klub nie przeszedł obo­jęt­nie obok mobi­liza­cji sym­pa­tyków mis­trza Pol­s­ki. Bile­ty na środowe spotkanie wynoszą 10 zł (stre­fa B) i 15 zł (stre­fa A). Kar­ne­tow­icze wstęp na to spotkanie mają bezpłatny.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.