Mocni Razem!

Wspar­cie dla piłkarzy jest ter­az potrzeb­ne jak nigdy. Dlat­ego  Grupy kibi­cowskie, Lech Poz­nań Ultras, Sto­warzysze­nie Kibiców Lecha Poz­nań i kap­i­tan Kole­jorza Łukasz Trał­ka apelu­ją, by w najbliższych spotka­ni­ach mis­trza Pol­s­ki wspól­nie dopin­gować zespół.

W poniedzi­ałek po połud­niu kibice, pomi­mo fatal­nej sytu­acji Lecha Poz­nań w tabeli Ekstrak­lasy, zapewnili, że będę wspier­ać dopingiem drużynę pod­czas najbliższych meczów. W środę Kole­jorz pode­jmie na włas­nym boisku Ruch Chorzów w ramach 1/8 finału Pucharu Pol­s­ki, zaś w sobotę — z Górnikiem Zabrze.

Apel wys­tosowały Grupy Kibi­cowskie, Lech Poz­nań Ultras, Sto­warzysze­nie Kibiców Lecha Poz­nań oraz kap­i­tan Kole­jorza – Łukasz Trał­ka. Każdy, kto czu­je się kibicem mis­trza Pol­s­ki w najbliższych spotka­ni­ach powinien pokazać, że jest z Lechem nie tylko, gdy ten odnosi sukcesy, ale także (a może i przede wszys­tkim?) w najtrud­niejszych momen­tach. Na forum Kibiców Lecha Poz­nań czy­tamy, że wyle­wanie frus­tracji nie pomoże ani fanom Kole­jorza, ani zespołowi w odniesie­niu zwycięstw.

Klub nie przeszedł obo­jęt­nie obok mobi­liza­cji sym­pa­tyków mis­trza Pol­s­ki. Bile­ty na środowe spotkanie wynoszą 10 zł (stre­fa B) i 15 zł (stre­fa A). Kar­ne­tow­icze wstęp na to spotkanie mają bezpłat­ny.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress