07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.46min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Momenty” Jose Mari Bakero w Lechu

Jose Mari Bakero trenerem Lecha Poz­nań był 478 dni. W tym cza­sie „Kole­jor­zowi” przy­darza­ły się momen­ty dobre i złe. Wybór, których było więcej pozostaw­iamy Wam. My wybral­iśmy nasze, które naszym zdaniem były najważniejsze, najlepiej odzwier­cied­lały przy­godę Hisz­pana na stanowisku tren­era naszego klubu.

4 listopa­da 2010: Lech Poz­nań – Man­ches­ter City 3:1

Dzień wcześniej Jose Mari Bakero został trenerem Lecha, po tym jak po dwóch zwycięst­wach zwol­niono Jac­ka Zielińskiego. „Kole­jorz” nie zaw­iódł, ba, spraw­ił dużo niespodziankę wygry­wa­jąc z wyżej notowanym rywalem, a tym samym zwięk­szył swo­je szanse na awans.

24 luty 2011: Sport­ing Bra­ga – Lech Poz­nań 2:0

Po zwycięst­wie w pier­wszym meczu w Poz­na­niu wydawało się, że „Kole­jorz” będzie w lep­szej sytu­acji przed meczem rewanżowym. Ten jed­nak kom­plet­nie Poz­na­ni­akom nie wyszedł, a winą za to należy obar­czyć tren­era. Stil­ić na szpicy to już niemal klasyk ustaw­ienia i zmysłu tak­ty­cznego, którym momen­ta­mi popisy­wał się Hiszpan.

3 maja 2011: Lech Poz­nań – Legia Warsza­wa 1:1 pk. 4:5

Finał Pucharu Pol­s­ki. Po pier­wszej bard­zo dobrej połowie, dru­ga była już zgoła inna i zwycięzcę musi­ała wyłonić dogry­wka. Lech miał kil­ka okazji, ale nie wyko­rzys­tał ich i ostate­cznie nie zak­wal­i­fikował się do Pucharu Pol­s­ki. Jak później się okaza­ło i w lidze nie udało się osiągnąć tego celu.

15 sierp­nia 2011: GKS Bełchatów – Lech Poz­nań 0:3

Bard­zo dobry początek sezonu w wyko­na­niu Lecha, który już po pier­wszej kole­jce został lid­erem roz­gry­wek. Każdy kole­jny ryw­al został roz­jeżdżany wal­cem przez duet Semir Stil­ić – Artiom Rud­nev. Podob­nie było na Sportowej, gdzie kole­jnym w tym sezonie hat-trick­iem popisał się ten drugi.

27 listopa­da 2011: Lech Poz­nań – Widzew Łódź 0:1

Kole­jny mecz bez strzelonej nawet bram­ki. Nieko­rzyst­na pas­sa podopiecznych Jose Mari Bakero trwa już pon­ad miesiąc, a Lechi­ci od blisko 500-set min­ut nie mogą trafić do siat­ki rywala. Po tym spotka­niu władze klubu poin­for­mowały, że po zakończe­niu rud­ny jesi­en­nej pra­ca tren­era zostanie pod­dana anal­izie. Ulti­ma­tum dla Hiszpana.

24 luty 2012: Ruch Chorzów – Lech Poz­nań 3:0

Lech słabo rozpoczął wios­nę. Prze­grał z GKS-em Bełchatów, a następ­nie w meczu o głowę tren­era zebrał solid­nie cię­gi do Ruchu Chorzów. Tego nie wytrzy­mał zarząd, który zaraz po meczu odsunął od funkcji tren­era Jose Mari Bakero. W rok po prze­granym meczu w Bradze.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.