01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
7dn.0godz.7min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Możdżeń: Bramka dodaje pewności siebie

Mateusz Możdżeń w kole­jnym meczu udowod­nił swo­ją bard­zo wysoką for­mę. Dzisi­aj po efek­townym uderze­niu zdobył bramkę i pokon­ał golkipera goś­ci. - Zdzi­wiłem się, kiedy przyjąłem piłkę i niko­go nie było koło mnie. Odwró­ciłem się i odd­ałem intu­icyjny strzał, bez namysłu – opisu­je bramką akcję pomoc­nik Lecha.

Zdaniem piłkarza lid­era T‑Mobile Ekstrak­lasy zdoby­cie bram­ki doda­je dużej pewnoś­ci siebie. - Widać postęp w mojej grze, dlat­ego, że dużo gram. Praw­da jest też taka, że dawno temu nie strzeliłem bram­ki i niecier­pli­wie na nią czekałem – uważa Możdżeń. – Wokół zawod­nik zawsze robi się trochę szu­mu, gdy ten trafia gola. Popraw­ia to też ocenę wys­tępu. Odkąd gram od pier­wszej min­u­ty widzę postępy. Bram­ka doda­je mi też pewnoś­ci siebie, ale i zwięk­sza wyma­gania – doda­je.

Możdżeń pod­kreśla także, że Lech mógł mecz zakończyć z więk­szym bagażem bramek, ale zabrakło skutecznoś­ci. — Na pewno mogliśmy strzelić więcej bramek, bo prze­chodz­imy szy­bko do kon­trataku. Strze­lamy sporo bramek, a mało tracimy. Dobrze zagrały skrzy­dła, z każdym meczem będzie coraz lep­iej – oce­nia piłkarz.

Coraz lep­iej wyglą­da jego współpra­ca z Semi­rem Stil­icem. – Bard­zo dobrze rozu­miemy się na boisku. Mam nadzieję, że wkrótce będzie to wyglą­dało jeszcze lep­iej – przyz­nał pomoc­nik „Kole­jorza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.