Możdżeń: Chęć do gry była ogromna

- Pier­wsze 15–20 min­ut gral­iśmy dobrze, podob­nie jak z Wisłą — pod­sumował spotkanie Mateusz Możdżeń. — Trochę nie potrzeb­nie stra­cil­iśmy gola, bo „Jaga” stworzyła tak zwane “pół akcji”. W szat­ni nie dzi­ało się nic spec­jal­nego, mobi­li­zowal­iśmy się jedynie na drugą połowę; nie było ner­wowoś­ci - dodał.

 

- Z mojej strony, chęć do gry była ogrom­na – zaz­naczył Możdżeń. – Wiado­mo, że tydzień bez meczu robi swo­je. Po takiej prz­er­wie chce się „gryźć trawę” i dać z siebie wszys­tko. Trud­no ocenić, czy wracam już na właś­ci­we tory. Myślę, że najlep­szą okazją udowod­nienia naszej formy będzie nad­chodzą­cy mecz ze Śląskiem, który jest aktu­al­nym wicemistrzem Polski.

- Morale zde­cy­dowanie ter­az poszły w górę i jesteśmy bard­zo zde­ter­mi­nowani, by pokon­ać Chro­brego w Pucharze Pol­s­ki. Najlepiej, gdy­byśmy szy­bko strzelili kil­ka bramek. Moglibyśmy potem spoko­jnie grać piłką tak, by na mecz ze Śląskiem być wypoczę­tym. Mamy dość długą ławkę rez­er­wowych, więc na pewno podołamy tru­dowi kon­frontacji w Gło­gowie - zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress