Możdżeń: Ciężka praca na treningach się opłaca

Mateusz Możdżeń w pier­wszym dwóch meczach znalazł się w wyjś­ciowym składzie Lecha, jed­nak jak sam przyz­na­je nie uważa siebie za pod­sta­wowego zawod­ni­ka zespołu. – Spoko­jnie, na razie roze­gral­iśmy dwa mecze, jeśli będę grał dalej po dziesię­ciu kole­jkach to będę mógł się za takiego uważać – pod­kreśla 20-latek.

Szczegól­nie udany dla pomoc­ni­ka „Kole­jorza” był pier­wszy mecz, w którym miał on duży wpływ na zdoby­cie przez Lecha dwóch pier­wszych bramek. – Cięż­ka pra­ca na treningach się opła­ca i przynosi swo­je owoce w postaci dobrej gry. Myślę, że w tej chwili wyglą­da to wszys­tko nie naj­gorzej – zauważa Możdżeń.

Zaz­nacza on, że cały czas trwa wal­ka o miejsce w wyjś­ciowym składzie, która nie należy do łatwych. – Co tydzień, na każdym treningu każdy stara się przekon­ać do siebie tren­era i liczy na „potknię­cie” kole­gi z zespołu, jed­nak mimo to wspier­amy się na boisku i poza nim – mówi. – Ja także czu­ję wspar­cie starszych kolegów na boisku, a także tren­era. To bard­zo ważne – doda­je.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress