Możdżeń: Ciężka praca na treningach się opłaca

Mateusz Możdżeń w pier­wszym dwóch meczach znalazł się w wyjś­ciowym składzie Lecha, jed­nak jak sam przyz­na­je nie uważa siebie za pod­sta­wowego zawod­ni­ka zespołu. – Spoko­jnie, na razie roze­gral­iśmy dwa mecze, jeśli będę grał dalej po dziesię­ciu kole­jkach to będę mógł się za takiego uważać – pod­kreśla 20-latek.

Szczegól­nie udany dla pomoc­ni­ka „Kole­jorza” był pier­wszy mecz, w którym miał on duży wpływ na zdoby­cie przez Lecha dwóch pier­wszych bramek. – Cięż­ka pra­ca na treningach się opła­ca i przynosi swo­je owoce w postaci dobrej gry. Myślę, że w tej chwili wyglą­da to wszys­tko nie naj­gorzej – zauważa Możdżeń.

Zaz­nacza on, że cały czas trwa wal­ka o miejsce w wyjś­ciowym składzie, która nie należy do łatwych. – Co tydzień, na każdym treningu każdy stara się przekon­ać do siebie tren­era i liczy na „potknię­cie” kole­gi z zespołu, jed­nak mimo to wspier­amy się na boisku i poza nim – mówi. – Ja także czu­ję wspar­cie starszych kolegów na boisku, a także tren­era. To bard­zo ważne – dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress