01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.42min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Możdżeń: Presja może spiąć oba zespoły

mozdzen mateusz (2)- Przed tym meczem czu­je­my presję, ale ona jest pozy­ty­w­na. Ten mecz nas cieszy, bo dobra murawa, spo­tyka­ją się dwa dobre zespoły. Nic tylko grać - mówi przed sobot­nim meczem z Legią, Mateusz Możdżeń.

- Gdy­byśmy byli w środ­ku tabeli, a nie tuż za Legią, to sytu­ac­ja przed meczem była­by inna. Ter­az pom­pu­je się ten balonik, bo dwa zespoły zostały w walce o mis­tr­zost­wo. Bile­ty szy­bko się sprzedały, mój brat dłu­go po nie stał, ale udało mu się i dostał, więc rodz­i­na będzie na sta­dion­ie — zaz­nacza piłkarz.

- Jeśli stra­cilibyśmy trzy punk­ty, to Legia będzie miała pięć przewa­gi. Ale nie ma w ogóle takiej możli­woś­ci. Noga nam się nie powinie. W tym meczu nie ma fawory­ta, oba zespoły mają duża przewagę nad resztą ligi, więc to drużyny o podob­nej, wysok­ie klasie — pod­kreśla Możdżeń.

- Zawsze będę Warsza­wskiem, tego we mnie nie zmieni­cie. Mecz robi duże wraże­nie ze wzglę­du na tabele. W zeszłym roku wygral­iśmy, ale sytu­ac­ja była inna, bo byliśmy już na nieco stra­conej pozy­cji. Nie powiem czy to będzie hit czy kit. Ostat­nio wiele rzeczy dzieje się w walce o awans do Pre­mier League cho­ci­aż­by. Niczego nie moż­na obiecać. Może jed­nak zdarzyć się tak, że cały mecz zagramy słabi, a w 90. min­u­cie zdobędziemy bramkę i wyprzedz­imy Legię - przyz­na­je Lechita.

- Pewnie pres­ja może spiąć drużyny na początku meczu. Gdy­by, któraś ze stron się otworzyła, to może stracić bramkę i szanse na wygraną. Dlat­ego spodziewam się piłkars­kich szachów — twierdzi pomoc­nik “Kole­jorza”.

- Nie mamy w pamię­ci meczu z listopa­da. Zagral­iśmy od tego cza­su wiele meczów, wygry­wal­iśmy je, mamy sporą ser­ię, żeby prze­j­mować się tą porażką. Kroczymy od zwycięst­wa do zwycięst­wa, a ter­az na drodze stanęła nam Legia. Ciężko mówić o wyniku 3:0, żeby mieć lep­szy bilans bramkowy od rywala. Wynik jest sprawą otwartą, ale nie myślimy o jakiejś spec­jal­nej zemś­cie. Jak wygramy cztery mecze do koń­ca sezonu to mamy mis­tr­zost­wo - kończy Możdżeń.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.