Możdżeń: Trzeba zdobywać punkty na wyjazdach

Postawa Lechii Gdańsk jest w tym sezonie zaskocze­niem dla wielu kibiców pol­skiej pił­ki. Zaskocze­niem in minus, bowiem po wysok­iej loka­cie w poprzed­nich roz­gry­wkach, a także przenosi­nach na nowy obiekt moż­na było się spodziewać lep­sze gry. — Lechia lubi grać piłką, na początku sezonu zawodzą, lecz na pewno łat­wo nie będzie – twierdzi Mateusz Możdżeń.

Dla Lechitów będzie to również spotkanie, w którym będą mogli się zre­wanżować za porażkę z maja, kiedy to stra­cili prak­ty­czne szanse na awans do europe­js­kich pucharów. – Nie myślę o tym, w takich kat­e­go­ri­ach. Dla mnie to nor­mal­ny mecz. Wtedy dostal­iśmy szy­bko dwie bram­ki, ale to minęło. Ter­az jest nowy sezon, nowe życie i sytu­ac­ja w lidze – zauważa pomocnik.

Różnice bramkowe pomiędzy zespoła­mi w tym sezonie nie są duże. Lech ma trzy punk­ty przewa­gi nad dopiero szóstą drużyną w lidze. - Mała licz­ba punk­tów, trud­no utrzy­mać pozy­cję i zdobyć przewagę – pod­kreśla piłkarz Lecha.

- Dla nas liczy się tylko kom­plet punk­tów, trze­ba zdoby­wać punk­ty na wyjaz­dach, w zeszłym sezonie była to dla nas bolącz­ka, ter­az sys­tem­aty­cznie zmieni­amy to. Przede wszys­tkim jadą z nami nasi kibice, to też będzie miało znacze­nie – dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress