Możdżeń: W przerwie było ostro w szatni

Możdżeń: W przerwie było ostro w szatni

- Pier­wsza połowa sła­ba, dru­ga dobra. Byliśmy już bardziej skuteczni. Myślę, że to Górnik zagrał dobrze w pier­wszej połowie dopó­ki miał siłę.

We wczo­ra­jszym potka­niu prze­ci­wko Górnikowi, lechi­ci zagrali zupełnie różne połowy, a na boisku po prz­er­wie pojaw­iła się kom­plet­nie odmieniona druży­na — Pier­wsza połowa sła­ba, dru­ga dobra. Byliśmy już bardziej skuteczni. Myślę, że to Górnik zagrał dobrze w pier­wszej połowie dopó­ki miał siłę. Jest to dobrze poukładany zespół, za tren­era Nawał­ki słynął z tego, że dobrze grali z pressin­gu i nie uchronil­iśmy się od tego zbyt dobrze. Może po częś­ci  bo jed­nak ura­towal­iśmy te niek­tóre sytu­acje i prze­gry­wal­iśmy do prz­er­wy tylko jed­ną bramką. – przyz­nał po meczu Mateusz Możdżeń — W prz­er­wie było dosyć ostro w szat­ni i jak widać poskutkowało.

Ter­az podopiecznych Mar­iusza Rumak czeka ciąg dal­szy piłkarskiego mara­tonu. W środę zmierzą się z Miedzą Leg­ni­ca w ramach Pucharu Pol­s­ki, a już w sobotę roze­gra­ją kole­jny mecz ligowy — Myślę, że żad­nych spec­jal­nych przy­go­towań nie będzie. Trzy dni temu gral­iśmy mecz, ter­az i potem kole­jny w sobotę, więc nie ma zbęd­nego cza­su na jakieś tak­ty­ki czy nowe rzeczy. Także czeka nas nor­mal­ny trening.

Wczo­ra­jszy mecz z Górnikiem zakończył zma­gania w rundzie jesi­en­nej. Jak ocenił ją Mateusz? – Obiek­ty­wnie to śred­nia run­da. Jed­nak głu­pio tra­cil­iśmy punk­ty, zwłaszcza tu u siebie w meczu z Cra­covia czy też Pogo­nią Szczecin.

W pier­wszej połowie, gdy­by nie obrona Możdże­nia Lech z pewnoś­cią prze­gry­wał­by różnicą dwóch bramek. Eta­towy obroń­ca zachował się wręcz jak kla­sowy bramkarz –  Ta gra na tej obronie się cza­sem jed­nak do czegoś przy­da­je i jakoś udało się to obronić. – kończy ze śmiechem Możdżeń

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress