11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.30min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Możdżu” przypomniał o sobie

mateusz mozdzen możdżuNajwięk­szym wygranym meczu z Widzewem Łódź jest zde­cy­dowanie Mateusz Możdżeń. Chłopak nie tylko zdobył bramkę, asys­tował przy golu Hamalaine­na, ale też wal­czył za dwóch. Przy­pom­ni­ał o sobie stary, dobry „Możdżu”.

On sam też już po meczu mówił, że świado­mość gry w pier­wszym składzie jest dla niego bard­zo waż­na. — Wtedy gra się lep­iej, bo pojaw­ia się więk­sza pewność siebie. Szczęś­cie w nieszczęś­ciu, że kon­tuzjowany był Alex. Wejś­cie od początku dało mi dużego kopa, bo po to się trenu­je, żeby wyjść w pier­wszym składzie.

W ostat­nich kilku miesią­cach jed­nak grało mało. Po zaw­iesze­niu związanym z jego faule w meczu z Lechią Gdańsk, borykał się z wielo­ma prob­le­ma­mi. Przede wszys­tkim wypadł z ryt­mu mec­zowego i składu. Zimą nie wywal­czył go sobie, bo w coraz lep­szej formie byli Tonew i Lovren­ci­cs. Z kolei mecze Młodej Ekstrak­lasy się nie odby­wały, z powodów opadów śniegu.

- Ja ciężko znoszę siedze­nie na ław­ce. To odbi­ja się na blis­kich, bo nawet w codzi­en­nych sytu­ac­jach się zago­tu­je, zden­er­wu­je niepotrzeb­nie. Daję z siebie wszys­tko na treningach, bo tu nie chodzi o mówie­nie w medi­ach i żale­nie się, że się nie gra. Tylko na treningach moż­na wywal­czyć skład — mówi Możdżeń.

I nawet jeśli Tonew z powodu kon­tuzji nie zagrał, to Możdżeń skład wywal­czył, bo był pier­wszym wyborem Ruma­ka. A ten ter­az ma spory prob­lem. Bo Tonew jest rozpęd­zony, a Możdżeń się rozpędza. Ale kto narze­ka na duży wybór?

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.