01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.15min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Możdżu” przypomniał o sobie

mateusz mozdzen możdżuNajwięk­szym wygranym meczu z Widzewem Łódź jest zde­cy­dowanie Mateusz Możdżeń. Chłopak nie tylko zdobył bramkę, asys­tował przy golu Hamalaine­na, ale też wal­czył za dwóch. Przy­pom­ni­ał o sobie stary, dobry „Możdżu”.

On sam też już po meczu mówił, że świado­mość gry w pier­wszym składzie jest dla niego bard­zo waż­na. — Wtedy gra się lep­iej, bo pojaw­ia się więk­sza pewność siebie. Szczęś­cie w nieszczęś­ciu, że kon­tuzjowany był Alex. Wejś­cie od początku dało mi dużego kopa, bo po to się trenu­je, żeby wyjść w pier­wszym składzie.

W ostat­nich kilku miesią­cach jed­nak grało mało. Po zaw­iesze­niu związanym z jego faule w meczu z Lechią Gdańsk, borykał się z wielo­ma prob­le­ma­mi. Przede wszys­tkim wypadł z ryt­mu mec­zowego i składu. Zimą nie wywal­czył go sobie, bo w coraz lep­szej formie byli Tonew i Lovren­ci­cs. Z kolei mecze Młodej Ekstrak­lasy się nie odby­wały, z powodów opadów śniegu.

- Ja ciężko znoszę siedze­nie na ław­ce. To odbi­ja się na blis­kich, bo nawet w codzi­en­nych sytu­ac­jach się zago­tu­je, zden­er­wu­je niepotrzeb­nie. Daję z siebie wszys­tko na treningach, bo tu nie chodzi o mówie­nie w medi­ach i żale­nie się, że się nie gra. Tylko na treningach moż­na wywal­czyć skład — mówi Możdżeń.

I nawet jeśli Tonew z powodu kon­tuzji nie zagrał, to Możdżeń skład wywal­czył, bo był pier­wszym wyborem Ruma­ka. A ten ter­az ma spory prob­lem. Bo Tonew jest rozpęd­zony, a Możdżeń się rozpędza. Ale kto narze­ka na duży wybór?

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.