Murawski: Chcieliśmy strzelić więcej

- Myślę, że to było dobre spotkanie, cho­ci­aż szczęśli­wie wygrane, bo w końców­ce było kil­ka sytu­acji, które mogły­by dać nam tylko remis. Wygral­iśmy po dobrym meczu, mieliśmy kil­ka sytu­acji – mówił po spotka­niu z Zagłę­biem Lubin Rafał Murawski.

Kole­jorz” dwukrot­nie obe­j­mował dwubramkowe prowadze­nie, lecz rywale zdoby­wali gole kon­tak­towe i niewiele brakowało, aby mecz zakończył się remisem. — Ciężko powiedzieć, co się stało. Chcieliśmy strzelić więcej bramek, otworzyliśmy się, a Zagłę­bie chci­ało nam wyr­wać ten punkt i to wyko­rzys­tało - tłu­maczył „Muraś”. - To młody zespół, fajnie gra­ją­cy w piłkę. My wiedzieliśmy, że będzie ciężko — dodał.

Pomoc­nik Lecha przyz­nał, że obec­na, pią­ta pozy­c­ja zespołu, nie jest naj­gorszą do ataku o wyższe cele. - Mogła­by być gorsza, także na obec­ną sytu­ację myślę, że jest nieźle. Mieliśmy gorszą przed tym meczem. Będziemy starali się zaatakować na wios­nę — zaznaczył.

Czołowy zawod­nik zespołu nie pod­jął się jed­nak pró­by wyciąg­nię­cia wniosków z min­ionego półrocza. —  Ciężko oce­ni­ać, bo gral­iśmy dobre i słab­sze spotkanie. Nawet tam gdzie prze­gry­wal­iśmy, nie moż­na było powiedzieć, że było trag­icznie. To my prze­ważnie kon­trolowal­iśmy prze­bieg meczu, byliśmy dłużej przy piłce – mówił.

Jego zdaniem Lech wyszedł już z kryzy­su, o którym mówiono jeszcze dwa tygod­nie temu. - Dużo myśleliśmy na ten tem­at, także gdzieś tam pewnie wina leży po częś­ci w każdym z nas. Musimy zro­bić rachunek sum­ienia, wziąć się do robo­ty i inaczej pode­jść do pra­cy — twierdz­ił. — Z trenerem rozu­miemy się bard­zo dobrze, widać to było już na początku rundy. Gral­iśmy wtedy to, czego tren­er od nas oczeki­wał - zakończył Rafał Murawski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress