02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.21min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Murawski: Chcieliśmy strzelić więcej

- Myślę, że to było dobre spotkanie, cho­ci­aż szczęśli­wie wygrane, bo w końców­ce było kil­ka sytu­acji, które mogły­by dać nam tylko remis. Wygral­iśmy po dobrym meczu, mieliśmy kil­ka sytu­acji – mówił po spotka­niu z Zagłę­biem Lubin Rafał Murawski.

Kole­jorz” dwukrot­nie obe­j­mował dwubramkowe prowadze­nie, lecz rywale zdoby­wali gole kon­tak­towe i niewiele brakowało, aby mecz zakończył się remisem. — Ciężko powiedzieć, co się stało. Chcieliśmy strzelić więcej bramek, otworzyliśmy się, a Zagłę­bie chci­ało nam wyr­wać ten punkt i to wyko­rzys­tało - tłu­maczył „Muraś”. - To młody zespół, fajnie gra­ją­cy w piłkę. My wiedzieliśmy, że będzie ciężko — dodał.

Pomoc­nik Lecha przyz­nał, że obec­na, pią­ta pozy­c­ja zespołu, nie jest naj­gorszą do ataku o wyższe cele. - Mogła­by być gorsza, także na obec­ną sytu­ację myślę, że jest nieźle. Mieliśmy gorszą przed tym meczem. Będziemy starali się zaatakować na wios­nę — zaznaczył.

Czołowy zawod­nik zespołu nie pod­jął się jed­nak pró­by wyciąg­nię­cia wniosków z min­ionego półrocza. —  Ciężko oce­ni­ać, bo gral­iśmy dobre i słab­sze spotkanie. Nawet tam gdzie prze­gry­wal­iśmy, nie moż­na było powiedzieć, że było trag­icznie. To my prze­ważnie kon­trolowal­iśmy prze­bieg meczu, byliśmy dłużej przy piłce – mówił.

Jego zdaniem Lech wyszedł już z kryzy­su, o którym mówiono jeszcze dwa tygod­nie temu. - Dużo myśleliśmy na ten tem­at, także gdzieś tam pewnie wina leży po częś­ci w każdym z nas. Musimy zro­bić rachunek sum­ienia, wziąć się do robo­ty i inaczej pode­jść do pra­cy — twierdz­ił. — Z trenerem rozu­miemy się bard­zo dobrze, widać to było już na początku rundy. Gral­iśmy wtedy to, czego tren­er od nas oczeki­wał - zakończył Rafał Murawski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.