Murawski chory, będzie gotowy na Śląsk?

W osiem­nastce mec­zowej na spotkanie z Chro­brym Głogów znalazł się Rafał Muraws­ki, jed­nak ostate­cznie nie usi­adł on nawet na ław­ce rez­er­wowych. Okaza­ło się, że pomoc­nik “Kole­jorza” miał prob­le­my ze zdrowiem. - Miał drob­ne symp­to­my wskazu­jące na gorączkę, zasug­erowałem, żeby mecz zobaczył w domu i odesłałem go do Poz­na­nia — zdradz­ił tren­er Lecha.

W piątek podopieczni Jose Mari Bakero zagra­ją bard­zo ważne spotkanie ze Śląskiem Wrocław. — Wiele wskazu­je na to, że będzie gotowy do gry — zaz­naczył tren­er. — Zobaczymy jak będzie wyglą­dał jutro na treningu i wtedy będziemy mądrze­jsi - dodał.

O tym, jak ważny to dla “Kole­jorza” zawod­nik przekon­al­iśmy się przy okazji spotka­nia z Wisłą Kraków. Dwa dni przed tym meczem wró­cił on ze zgrupowa­nia reprezen­tacji, na której roze­grał pełne 90 min­ut w spotka­niu z Niem­ca­mi. Zdaniem szkole­niow­ca Lecha nie był on gotowy do gry przez cały mecz. Jego brak  w pier­wszej połowie rywal­iza­cji z mis­trzem kra­ju był widoczny.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress