02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.7min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Murawski gotowy na piątek?

W pier­wszych dwóch meczach sztab szkole­niowy Lecha nie mógł sko­rzys­tać z usług Rafała Murawskiego. Po meczu w Chor­zowie Jose Mari Bakero, były już tren­er „Kole­jorza”, żałował, że „Muraś” nie był gotowy do gry. Czy w piątek „Muraś” zagra prze­ci­wko Mis­tr­zowi Polski?

- Trenu­ję już na sto pro­cent, ale noga nadal jest opuch­nię­ta i boli. To przeszkadza, ale nie na tyle, żeby nie trenować i nie grać. Cały czas czu­ję skut­ki tego urazu i leczę się przed treninga­mi — tłu­maczy pomoc­nik Lecha.

Pod­kreśla on, że mimo to jest przy­go­towany na to, że zagra w piątkowym spotka­niu z Wisłą Kraków. — Czuję głód gry. Ciężko jed­nak powiedzieć czy zagram, decyzję pode­jmie tren­er. Fizy­cznie nie czu­ję się najlepiej, trenu­ję od kilku dni i jestem zmęc­zony - zaz­nacza Rafał Murawski.

Opiekun Lecha decyzji w spraw­ie zawod­ni­ka jeszcze nie pod­jął i nie wyk­lucza, że postawi w meczu z Wisłą w środ­ku pola właśnie na „Mura­sia”. – Jeśli będzie gotowy do gry, to ma szan­sę na wys­tęp. Może także wejść w trak­cie meczu. Obec­nie trenu­je i bierze udzi­ał we wszys­t­kich zaję­ci­ach. Chce­my aby był gotowy do gry – mówi Mar­iusz Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.