Murawski: Jagiellonia nie jest łatwym rywalem

Wejś­cie Rafał Murawskiego w drugiej połowie ostat­niego meczu, nieco popraw­iło grę zespołu w środ­ku pola, lecz nieste­ty nie wpłynęło na koń­cowy wynik tego mecz. — Jesteśmy podrażnieni porażką, będziemy chcieli się zre­ha­bil­i­tować i pokazać, że drzemią w nas wielkie możli­woś­ci – przyz­nał zawodnik.

Rywalem „Kole­jorza” będzie Jagiel­lonia, która pod wodzą Czesława Mich­niewicza powoli zła­pała wia­tr w żagle. —  To bard­zo dobry, solid­ny zespół. W tam­tym sezonie pokazał, że nie jest łatwym rywalem – zauważał „Muraś”.

Mecze z obec­nym wicelid­erem roz­gry­wek nie należą do łatwych. Wpływ na prze­bieg meczu będzie miał także fakt, że zostanie on roze­grany na Buł­garskiej. - Tutaj gra się zupełnie inaczej, każdy chce tu zdobyć punk­ty i najczęś­ciej są to najlep­sze mecze drużyn, które tutaj przy­jeżdża­ją – twierdzi Muraws­ki. - My chce­my grać ofen­sy­wną piłkę, co powodu­je, że będzie fajnie wid­owisko, oby z korzyś­cią dla nas – kontynuuje.

Jego zdaniem „Kole­jorz” musi liczyć w tym spotka­niu na dobrą dys­pozy­cję i skuteczność Artjo­ma Rud­ne­va. - To jedyny wysunię­ty napast­nik, do niego kierowane są piłkę i to od niego zależy czy je wyko­rzys­ta czy nie – powiedzi­ał „Muraś”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress