02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.33min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Murawski: Jesteśmy zespołem lepszym

Remis w meczu w Lenko­ranie staw­ia w lep­szej sytu­acji zespół Lecha. Nadal jed­nak trze­ba być ostrożnym i jak mówi Rafał Muraws­ki. — To jest bard­zo dobry zespół, który ma niezłych piłkarzy i na pewno nie będzie łatwo.

- Najbardziej obaw­iamy się stałych frag­men­tów gry. Najwięk­sze zagroże­nie idzie z tej strony, ale zagral­iśmy naprawdę dobre spotkanie, jesteśmy zespołem lep­szym i musimy to tylko udowod­nić – zaz­naczył „Muraś”.

Kap­i­tan Lecha wypowiedzi­ał się też na tem­at panu­ją­cych warunk­ów atmos­fer­ycznych. — Myślę, że pogo­da nie będzie miała takiego znaczenia. Od kilku dni jest ciepło i przyzwycza­il­iśmy się. Uważam, że damy radę.

Lecha opuś­ciło kilku doświad­c­zonych zawod­ników, na razie w ich miejsce nie pojaw­ili się nowi, wobec tego w składzie jest sporo młodych piłkarzy. — Na pewno odeszło kilku znaczą­cych zawod­ników. Jest więcej młodzieży, która będzie się uczyć, ale oni mają już jakąś jakość i to kwes­t­ia ogra­nia. Z kolei moja rola pole­ga na tym, żeby jak najlepiej prezen­tować się na boisku. Chci­ałbym wygry­wać, a młodzi zawod­ni­cy dopiero będą chcieli się pokazać – mówił Rafał.

Pomoc­nik Lecha odniósł się także do his­torii. — Nawet nie pamię­tam jak Chaz­ar wyglą­dał wcześniej, ale  myślę, że powtórzymy wynik i prze­jdziemy dalej. Pamię­tam też swo­jego gola na Buł­garskiej i postaram się to powtórzyć – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.