01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-16godz.-49min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Murawski: Jesteśmy zespołem lepszym

Remis w meczu w Lenko­ranie staw­ia w lep­szej sytu­acji zespół Lecha. Nadal jed­nak trze­ba być ostrożnym i jak mówi Rafał Muraws­ki. — To jest bard­zo dobry zespół, który ma niezłych piłkarzy i na pewno nie będzie łatwo.

- Najbardziej obaw­iamy się stałych frag­men­tów gry. Najwięk­sze zagroże­nie idzie z tej strony, ale zagral­iśmy naprawdę dobre spotkanie, jesteśmy zespołem lep­szym i musimy to tylko udowod­nić – zaz­naczył „Muraś”.

Kap­i­tan Lecha wypowiedzi­ał się też na tem­at panu­ją­cych warunk­ów atmos­fer­ycznych. — Myślę, że pogo­da nie będzie miała takiego znaczenia. Od kilku dni jest ciepło i przyzwycza­il­iśmy się. Uważam, że damy radę.

Lecha opuś­ciło kilku doświad­c­zonych zawod­ników, na razie w ich miejsce nie pojaw­ili się nowi, wobec tego w składzie jest sporo młodych piłkarzy. — Na pewno odeszło kilku znaczą­cych zawod­ników. Jest więcej młodzieży, która będzie się uczyć, ale oni mają już jakąś jakość i to kwes­t­ia ogra­nia. Z kolei moja rola pole­ga na tym, żeby jak najlepiej prezen­tować się na boisku. Chci­ałbym wygry­wać, a młodzi zawod­ni­cy dopiero będą chcieli się pokazać – mówił Rafał.

Pomoc­nik Lecha odniósł się także do his­torii. — Nawet nie pamię­tam jak Chaz­ar wyglą­dał wcześniej, ale  myślę, że powtórzymy wynik i prze­jdziemy dalej. Pamię­tam też swo­jego gola na Buł­garskiej i postaram się to powtórzyć – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.