11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.23min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Murawski nie daje stabilizacji

murawskiSporo powodów do niezad­owole­nia może mieć w ostat­nim cza­sie Rafał Muraws­ki. Ten piłkarz jest cie­niem zawod­ni­ka sprzed kilku lat, gdy stanow­ił o sile Lecha Poz­nań a nawet reprezen­tacji Pol­s­ki. W tym sezonie jed­nak mimo tego, że gra reg­u­larnie, to swo­ją postawą zawodzi.

Muraws­ki opuś­cił w tym sezonie tylko jed­no spotkanie, gdy był zaw­ies­zony z powodu czterech żół­tych kartek. Prob­lem z dys­pozy­cją zawod­ni­ka zauważył również Mar­iusz Rumak, który pod­czas meczu w Szczecinie postanow­ił zdjąć tego piłkarza z boiska.

- To ważny zawod­nik dla zespołu. Na Pogo­nii zde­cy­dowałem o zmi­an­ie nie dlat­ego, że to najsłab­szy zawod­nik, ale anal­izu­jąc sytu­ację na boisku uznałem, że będziemy potrze­bowali sta­bi­liza­cji w środ­ku pola. Zmi­ana miała tę sta­bi­liza­cję dać - pod­kreśla trener.

Już sam szkole­niowiec zauważa, że Muraws­ki w środ­ku pola nie daje tej sta­bi­liza­cji, która kiedyś była jego znakiem rozpoz­naw­czy. “Muraś” trzy­mał całą lin­ię pomo­cy w ryzach, ale dzisi­aj tego w jego grze nie widać. Mimo tego w tym sezonie nadal jest ważnym ogni­wem drużyny. - Jest w końcu kap­i­tanem — zaz­nacza Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.