01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.6min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Murawski nie daje stabilizacji

murawskiSporo powodów do niezad­owole­nia może mieć w ostat­nim cza­sie Rafał Muraws­ki. Ten piłkarz jest cie­niem zawod­ni­ka sprzed kilku lat, gdy stanow­ił o sile Lecha Poz­nań a nawet reprezen­tacji Pol­s­ki. W tym sezonie jed­nak mimo tego, że gra reg­u­larnie, to swo­ją postawą zawodzi.

Muraws­ki opuś­cił w tym sezonie tylko jed­no spotkanie, gdy był zaw­ies­zony z powodu czterech żół­tych kartek. Prob­lem z dys­pozy­cją zawod­ni­ka zauważył również Mar­iusz Rumak, który pod­czas meczu w Szczecinie postanow­ił zdjąć tego piłkarza z boiska.

- To ważny zawod­nik dla zespołu. Na Pogo­nii zde­cy­dowałem o zmi­an­ie nie dlat­ego, że to najsłab­szy zawod­nik, ale anal­izu­jąc sytu­ację na boisku uznałem, że będziemy potrze­bowali sta­bi­liza­cji w środ­ku pola. Zmi­ana miała tę sta­bi­liza­cję dać - pod­kreśla trener.

Już sam szkole­niowiec zauważa, że Muraws­ki w środ­ku pola nie daje tej sta­bi­liza­cji, która kiedyś była jego znakiem rozpoz­naw­czy. “Muraś” trzy­mał całą lin­ię pomo­cy w ryzach, ale dzisi­aj tego w jego grze nie widać. Mimo tego w tym sezonie nadal jest ważnym ogni­wem drużyny. - Jest w końcu kap­i­tanem — zaz­nacza Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.