02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.8min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Murawski: Nie znam problemu kibiców

Rafał Muraws­ki w środę popołud­niu wró­cił do Poz­na­nia po zgrupowa­niu reprezen­tacji. Jak sam przyz­nał odczuwa skut­ki meczu z Niem­ca­mi, jed­nak chce być jutro do dys­pozy­cji tren­era. - Lep­iej gra się z zespoła­mi z wyższej pół­ki, bo w prze­ci­wieńst­wie do pozostałych, prowadzą one otwartą grę i nie bronią wyniku od pier­wszej min­u­ty — powiedzi­ał przed spotkaniem z Wisłą.

Zdaniem „Mura­sia” Lech ma bard­zo dobrą lin­ię pomo­cy, a jutro w rywal­iza­cji z Wisłą będzie mógł udowod­nić, że dys­ponu­je także lep­szą defen­sy­wą. – Znamy swo­ją wartość, do tej pory pokazu­je­my się z dobrej strony i chcielibyśmy utrzy­mać ten stan w jutrze­jszym meczu – przyz­nał zawod­nik. – Wisła będzie od początku atakować, bo jest kandy­datem do mis­tr­zost­wa. My jed­nak jesteśmy zde­ter­mi­nowani i chce­my wygrać to spotkanie – kon­tyn­uował.

Dużym osła­bi­e­niem Wisły będzie brak Patry­ka Małeck­iego w jutrze­jszym meczu, który został zaw­ies­zony przez swój klub. – To ich sprawa, a nie nasza. Wisła ma w kadrze wielu piłkarzy, więc ktoś na pewno god­nie go zastąpi – zaz­naczył pomoc­nik „Kole­jorza”.

Rafał Muraws­ki dodał również, że Lech chce swoim kibi­com radość z dobrej gry i wyników bez wzglę­du na to czy na Buł­garskiej będzie dop­ing. – My zawsze zaprasza­my kibiców i chce­my, żeby nas dopin­gowali. Chce­my im dać jak najwięcej przy­jem­noś­ci z naszej gry, nawet jeśli nie dopin­gu­ją – powiedzi­ał. – Nie chcę rozstrząsać prob­le­mu kibiców, bo tak naprawdę nie do koń­ca go znam – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.