Murawski zagra w Poznaniu

Rafał Muraws­ki doszedł do porozu­mienia z “Kole­jorzem” i praw­dopodob­nie zagra na Buł­garskiej w rundzie wiosen­nej. Reprezen­ta­cyjny pomoc­nik w najbliższych dni­ach ma pod­pisać kon­trakt z drużyną mis­trza Pol­s­ki. Władze Lecha za piłkarza mają zapłacić ok. mil­iona euro.

Przed tygod­niem doszło do spotka­nia preze­sa Lecha, Andrze­ja Kadz­ińskiego, z man­agerem zawod­ni­ka, Radosławem Osuchem, o czym już infor­mowal­iśmy. Nie­ofic­jal­nie dowiedzieliśmy się, że zarząd mis­trza Pol­s­ki zaak­cep­tował warun­ki staw­iane przez piłkarza oraz jego agenta.

Muraś” w Poz­na­niu ma zara­bi­ać pon­ad 400 tysię­cy euro rocznie. Ostat­nio równie lukraty­wny, jak na pol­skie warun­ki, kon­trakt z Lechem pod­pisał Manuel Arboleda.

29-let­ni pomoc­nik 1,5 roku temu odszedł z “Kole­jorza” do Rubinu Kazań, gdzie w pier­wszym sezonie wys­tąpił w 7 spotkań ligowych i 3 pucharowych. W ostat­nim roku zagrał już 23 mecze w lidze rosyjskiej oraz również 3 w europe­js­kich pucharach. Pod­czas przy­gody z Rubinem zagrał w meczach m.in. z FC Barceloną oraz Interem Mediolan.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress