31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.24min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Na Bułgarskiej być może tylko z Portugalczykami

Na Bułgarskiej być może tylko z Portugalczykami

Jak infor­mu­je w ofic­jal­nym komu­nika­cie Lech Poz­nań, mecz z Bele­nens­es odbędzie się z udzi­ałem kibiców na Inea Sta­dion­ie. Wciąż toczą się postępowa­nia Komisji Kon­troli Ety­ki i Dyscy­pliny UEFA w spraw­ie fla­gi, która wisi­ała na pło­tach sek­torów zaj­mowanych przez kiboli Lecha od kilku­nas­tu lat. W tym roku europe­js­ka fed­er­ac­ja pił­ki nożnej postanow­iła ukarać klub finan­sowo, lecz sprawa zostanie zamknię­ta w dzień inau­gu­racji Ligi Europe­jskiej. Wyrok zostanie ogłos­zony nato­mi­ast dzień później- 18 września.

Dopiero po zakończe­niu postępowa­nia w spraw­ie fla­gi wiszącej w Sara­jew­ie i nie tylko, rozwiane zostaną wszelkie speku­lac­je w spraw­ie kary za incy­den­ty, jakie miały miejsce w Bazylei. Tym razem klub mis­trzów Pol­s­ki będzie trak­towany jako recydywista.

Dlat­ego właśnie pod znakiem zapy­ta­nia stoi udzi­ał pub­licznoś­ci w spotka­niu prze­ci­wko Fioren­tinie. Nie wiado­mo także, czy UEFA nie zamknie sta­dionu na poje­dynek z FC Basel. Kole­jorz z mis­trza­mi Szwa­j­carii na włas­nym boisku zmierzą się w ostat­niej kole­jce fazy grupowej.

Z tego powodu nie będzie możli­woś­ci kup­na paki­etu biletów na wszys­tkie trzy spotka­nia. Taka sytu­ac­ja miała miejsce pięć lat temu, gdy Lech grał w grupie z Red Bull Salzburg, Man­ches­ter City oraz Juventusem.

Klub podał nato­mi­ast ceny biletów na każdy z meczów osob­no. Kar­ne­tow­iczów przysługi­wać będzie 25% rabatu na każdy z meczów:

-Bele­nens­es (sprzedaż rusza w środę 9 wrześ­nia o godzinie 10:00)- 40 zł (stre­fa B) i 60 zł (stre­fa A)

- Fiorenti­na- 60 zł (stre­fa B) i 90 zł (stre­fa A)

- FC Basel- 55 zł (stre­fa B) i 80 zł (stre­fa A)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.