Napastnik Lecha: Wiem, że mogę więcej

- Myślę, że jesteśmy w dobrej sytu­acji, wygral­iśmy trzy mecze. Gramy coraz lep­iej i jesteśmy dobrze przy­go­towani do meczu z Koroną. Damy z siebie wszys­tko, żeby wygrać — mówi przed spotkaniem z Koroną Kielce, Vojo Ubi­parip.

Napast­nik Lecha pod­kreśla, że poniedzi­ałkowy ryw­al nie ma przed nim żad­nych tajem­nic. — Oglą­damy codzi­en­nie wideo. Przy­go­towu­je­my się do meczu. To zespół, który gra ostro, agresy­wnie i wal­czy o każdą piłkę. Musimy zagrać tak samo, ale pamię­ta­jąc o tym, że musimy grać piłką. Mamy przed sobą trud­ny mecz, ale wiemy, o co wal­czymy — zauważa piłkarz.

Serb jest zad­owolony ze swo­jej obec­nej sytu­acji w klu­bie. Po zmi­an­ie tren­era zaczął reg­u­larnie grać w pod­sta­wowej jede­nastce. - Czu­je się zawod­nikiem pier­wszego składu — zaz­nacza. - Mam okazję grać i to jest najważniejsze. Tren­er na mnie staw­ia i dzięku­ję mu za to. Bard­zo dobrze się czu­ję, odżyłem. To nie jest jed­nak to, co potrafię grać, bo wiem, że mogę więcej. Powoli jed­nak łapię swo­ją wysoką dys­pozy­cję - doda­je.

Zapy­tany o to czy strzeli gola w Kiel­cach podob­nie jak przed kilko­ma dni­a­mi odparł: — Mam nadzieję, że tak. Zobaczymy jed­nak w poniedzi­ałek - zakończył.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress