Napastnik Lecha: Wiem, że mogę więcej

- Myślę, że jesteśmy w dobrej sytu­acji, wygral­iśmy trzy mecze. Gramy coraz lep­iej i jesteśmy dobrze przy­go­towani do meczu z Koroną. Damy z siebie wszys­tko, żeby wygrać — mówi przed spotkaniem z Koroną Kielce, Vojo Ubiparip.

Napast­nik Lecha pod­kreśla, że poniedzi­ałkowy ryw­al nie ma przed nim żad­nych tajem­nic. — Oglą­damy codzi­en­nie wideo. Przy­go­towu­je­my się do meczu. To zespół, który gra ostro, agresy­wnie i wal­czy o każdą piłkę. Musimy zagrać tak samo, ale pamię­ta­jąc o tym, że musimy grać piłką. Mamy przed sobą trud­ny mecz, ale wiemy, o co wal­czymy — zauważa piłkarz.

Serb jest zad­owolony ze swo­jej obec­nej sytu­acji w klu­bie. Po zmi­an­ie tren­era zaczął reg­u­larnie grać w pod­sta­wowej jede­nastce. - Czu­je się zawod­nikiem pier­wszego składu — zaz­nacza. - Mam okazję grać i to jest najważniejsze. Tren­er na mnie staw­ia i dzięku­ję mu za to. Bard­zo dobrze się czu­ję, odżyłem. To nie jest jed­nak to, co potrafię grać, bo wiem, że mogę więcej. Powoli jed­nak łapię swo­ją wysoką dys­pozy­cję - dodaje.

Zapy­tany o to czy strzeli gola w Kiel­cach podob­nie jak przed kilko­ma dni­a­mi odparł: — Mam nadzieję, że tak. Zobaczymy jed­nak w poniedzi­ałek - zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress