Nawałka: Walczyliśmy do końca

Grat­u­lac­je dla Lecha. Moi zawod­ni­cy włożyli dużo wysiłku w to spotkanie i przez wiele frag­men­tów meczu byli stroną prze­waża­jącą, ale to żad­na satys­fakc­ja. Przy­jechal­iśmy z nastaw­ie­niem zdoby­cia punk­tów, nato­mi­ast stało się inaczej — mówił na kon­fer­encji po meczu Adam Nawał­ka, opiekun Górnika.

- Wygry­wa ten, który strzela, Lech był skuteczną drużyną po zmi­an­ie Murawskiego i prak­ty­cznie ten zawod­nik prze­ważył losy meczu. Moi zawod­ni­cy stworzyli wiele sytu­acji, wal­czyli do koń­ca, ale w niedzielę czeka nas następ­ny mecz i już o nim myślimy — przyznał.

Dla Lecha to dru­ga wygrana z rzę­du. To, co było to his­to­ria, tak pod­chodzil­iśmy do tego meczu. Przy­jeżdżal­iśmy do Lecha, drużyny moc­nej per­son­al­nie, która ma ambic­je gry w pucharach, stąd m.in. deter­mi­nac­ja w poczy­na­ni­ach moich zawod­ników. Moż­na być zad­owolony, bo prowadzili grę, sły­chać było w pewnym momen­cie na try­bunach gwiz­dy niezad­owole­nia, bo my dyk­towal­iśmy warun­ki, ale taki jest urok pił­ki, że to nie wystar­cza — zakończył.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress