03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.36min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nawałka: Zostaliśmy w Krakowie

- Dzisi­aj zebral­iśmy dobry mate­ri­ał szkole­niowy. Lech pokazał, że jest dobrą drużyną i potrafi grać w trudne mecze — mówił na kon­fer­encji pra­sowej po meczu Adam Nawał­ka, opiekun Górni­ka Zabrze.

 

- Zostal­iśmy w Krakowie na meczu z Wisłą, nieste­ty szy­bko okaza­ło się, że sposób w jaki gral­iśmy przez pier­wsze 20 min­ut nie da nam najm­niejszych szans. Pomi­mo tego, że wiedzieliśmy, że Lech gra o życie, nie potrafil­iśmy się skon­cen­trować, żeby przys­tąpić do tego meczu, jak to było przed tygodniem.

- Pochwały należą się zawod­nikom za grę od 20. min­u­ty, ale to było za późno. W drugiej połowie prze­jęliśmy inic­jaty­wę, mieliśmy dobre okaz­je, ale Lech jest dobrą drużyną, która potrafi grać trudne mecze i to się potwierdz­iło. Okaza­ło się, że nasze doświad­czenia są jeszcze zbyt małe, żeby wygrać taki mecz.

- Mam nadzieję, że doświad­cze­nie z tego meczu dobrze na nas wpłynie. Druży­na jest w fazie budowy i selekcji. Zebral­iśmy dobry mate­ri­ał szkole­niowy. Szko­da, że w dzi­wnych okolicznoś­ci­ach stra­cil­iśmy bramkę, prowadzil­iśmy grę, ale trze­ba patrzeć na kole­jne spotkania.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.