03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.17godz.15min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nenad Bjelica: Porażka zmotywowała drużynę

Nenad Bjelica: Porażka zmotywowała drużynę

Już dziś lechi­ci powal­czą o trzy cenne punk­ty w Płocku. Jesienią ulegli Naf­cia­r­zom 0:1 po golu Domini­ka Furmana.

Po ubiegło­ty­god­niowej porażce z Górnikiem Zabrze aż 2:4 Kole­jorz nie może prze­grać meczu. Sam tren­er Bjel­i­ca, że ta poraż­ka zmo­ty­wowała jego zawod­ników. - Jestem bard­zo optymisty­cznie nastaw­iony. Widzi­ałem po treningach, że ta poraż­ka zmo­ty­wowała drużynę. Ten mecz jest powo­dem do tego, by być optymisty­cznie nastaw­iony co do ofen­sy­wy. W ostat­nich 6 meczach nie stra­cil­iśmy 4 goli, dlat­ego orga­ni­za­c­ja w defen­sy­wie musi ulec popraw­ie. Całą drużynę mam do dys­pozy­cji, co mnie bard­zo cieszy. Są zaw­don­icy, którzy nie będą w kadrze mec­zowej, ale zagra­ją w rez­erwach — mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Chorwat.

W poty­czce z zabrzana­mi tren­er Bjel­i­ca nie mógł sko­rzys­tać z Darko Jevti­cia, ale po kon­tuzji wró­cił za to Maciej Makuszewsk. Kogo do dys­pozy­cji będzie miał dziś? -Darko ma prob­lem z kolanem i cały czas jest pod­dawany ter­apii. Od wtorku trenu­je z zespołem i myślę że mogę go mieć do dys­pozy­cji. Maki pokazał, że jest gotowy do gry. On w każdym tygod­niu wyglą­da lep­iej. 90. min­ut jeszcze nie wytrzy­ma, ale jest gotowy by pomóc drużynie.

Wielkim zaskocze­niem tego sezonu jeste postawa drużyny z Płoc­ka. Mało kto spodziewał się, że będą oni wal­czyć o europe­jskie puchary. - Musimy pochwal­ić Wisłę, bo tren­er dobrze zarządza zespołem. Nie mają żad­nej presji i na pewno będą grać do koń­ca. To dobrze dla nas, bo do koń­ca będą wal­czyć także z naszy­mi rywala­mi — doda­je tren­er Bjelica.

Przed Lechem jeszcze tylko cztery spotka­nia, a zagrożeni pauzą są m.in Łukasz Trał­ka i Maciej Gajos. - Nie chce­my nic kalku­lować — dziś chce­my wygrać mecz. Mamy 5 zaw­doników zagrożonych. Mamy całą drużynę do dys­pozy­cji i wszyscy są w formie. Jak będziemy musieli zro­bić zmi­anę to ją zrobimy.

Na ostat­nim treningu kibice Kole­jorza wywiesili transaprent, dając do zrozu­mienia tren­erowi, że są z drużyną do koń­ca. — Nasza relac­ja z kibi­ca­mi jest na bard­zo dobyrm poziomie. Chce­my wal­czyć i dawać z siebie wszys­tko. Nawet jak prze­gry­wamy to chce­my wal­czyć do koń­ca tak jak z Koroną czy też Gornikiem Wiem, że kibice to cenią i szanu­ją. Będa oni wal­czyć z nami do koń­ca. Jak będziemy mis­trzem to będzie to nasz wspól­ny mistrz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.