01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.2min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nicki Bille: Wiem, jak się gra dla szerokiej publiczności

Nicki Bille: Wiem, jak się gra dla szerokiej publiczności

W środę przed­staw­iono trójkę zawod­ników naby­tych przez Lecha tej zimy. Oprócz lewego obroń­cy Vladimi­ra Volko­va i skrzy­dłowego Sisiego, w Poz­na­niu zaw­itał również duńs­ki napast­nik- Nic­ki Bille Nielsen. -Pres­ja poma­ga mi osią­gać sukcesy- stwierdz­ił Duńczyk zapy­tany o to, czy nie boi się presji panu­jącej w Lechu.

W obliczu kon­tuzji Marci­na Roba­ka i wypoży­czenia do Niemiec Denisa Thoma­lli, Daw­id Kow­nac­ki został sam na placu boju o pozy­cję napast­ni­ka w pier­wszym składzie. Dlat­ego zarząd klubu pod naporem tren­era Jana Urbana zde­cy­dował się na pod­pisanie 2,5 rocznego kon­trak­tu z 28-let­nim Nic­ki Bille. Duńczyk ma za sobą przy­gody w czołowych lig­ach hisz­pańs­kich, włos­kich i francuskich.

-Przy­jechałem do Lecha, bo jest to klub, który zawsze chce wygry­wać i drugie miejsce go nie zad­owala. Jestem takim samym zawod­nikiem. Mamy takie same ambic­je. Nie chcę prze­gry­wać. Gra w Europie również jest naszym wspól­nym celem. -komen­tu­je nowy napast­nik Lecha, który w sparingach roze­grał łącznie tylko nieco pon­ad 100 min­ut w barwach Kolejorza.

Sisi Bille Volkov

Przez kil­ka dni borykał się bowiem z kon­tuzją mięś­nia przy­wodzi­ciela — Jestem dobrze przy­go­towany i gotowy do gry. . Nie jestem kon­tuzjowany i  nie mam żad­nych prob­lemów. Gralem nawet w ostat­nim sparingu 45 min­ut i nic mi nie dole­gało. W moich poprzed­nich klubach zawsze grałem pełne mecze, więc czu­ję się przy­go­towany do rundy. — zapew­nia były zawod­nik Villarealu. 

Po kon­fer­encji pra­sowej wyda­je się, że najnowsze nabyt­ki Kole­jorza były oce­ni­ane również pod kątem men­tal­noś­ci zawod­ni­ka i odpornoś­ci na presję wywier­aną przez otocze­nie. Pamię­tamy prze­cież, że z presją w Poz­na­niu nie poradzili sobie między inny­mi Kei­ta, czy Thoma­l­la -Wiem, ze tutaj jest wiel­ka pres­ja, ale lubię to. Pres­ja poma­ga mi osią­gać sukcesy. Wiem, jak się gra dla sze­rok­iej pub­licznoś­ci, ale jestem na to gotowy — komen­tu­je NBN.

Bille

W internecie moż­na znaleźć wiele filmików, na których nowy napast­nik Lecha zachowu­je się dość… emocjonalnie.

- Czy jestem sza­lony? Nie wiem- odpowia­da Duńczyk.

-Byłem z nim w poko­ju na obozie, więc wiem, że jest bard­zo sza­lony- wtrą­cił się żar­to­bli­wie Vladimir Volkov.

- Jestem zwar­i­owany, ale w pozy­ty­wnym sen­sie. Mam w sobie wiele emocji — spros­tował Nicki.

 Nicki Bille

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.