11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.45min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nie ma śladu po większości urazów

treningW min­ionych dni­ach kilku piłkarzy Lecha narzekało na urazy. Wszys­tko wskazu­je na to, że będą gotowi do piątkowego meczu z Widzewem Łódź.

W poprzed­nich dwóch meczach wszys­tkie zmi­any przeprowad­zone przez Lecha były wymus­zone przez urazy oraz kon­tuz­je. Najwięk­sze wąt­pli­woś­ci były związane z Luisem Hen­riquezem. — On był na bada­ni­ach i na szczęś­cie to tylko naciąg­nię­cie, a nie prz­er­wanie mięś­nia. Dzień po dniu będziemy sprawdza­li jak ta sytu­ac­ja wyglą­da — mówi Rumak.

Z Wisłą Kraków nie zagrał moc­no potur­bowany po meczu w Białym­stoku Bar­tosz Ślusars­ki. — Trenu­je już dru­gi tren­ing z pełnym obciąże­niem - przyz­na­je tren­er. — Bard­zo dobrze wyglą­da już Karol Linet­ty, który miał badanie i duże szanse na osiem­nastkę mec­zową. Jedyny prob­lem z urazem doty­czy Manuela Arboledy — dodaje.

Wiele wąt­pli­woś­ci miano również wobec przy­go­towa­nia fizy­cznego zawod­ników. Tych w cza­sie meczów łapały skur­cze, nie wytrzymy­wali oni wysok­iego tem­pa spotkań. — Pojaw­iły się prob­le­my mięśniowe, ale to sprawa suple­men­tacji, na który nałożył się okres prze­sile­nia wiosen­nego. Na te skur­cze reagu­je­my, ale też byli piłkarze, którzy twierdzili po meczu, że w drugiej połowie czuli się lep­iej — zaz­nacza Rumak Proszę zauważyć, że pomiędzy 85. a 94. min­utą spotka­nia potrafil­iśmy grać wysokim pressingiem, wysoko pod­chodz­ić prze­ci­wni­ka i grać na zamykać Wisłę pod jej bramką . -- kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.