01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.31min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nie ma śladu po większości urazów

treningW min­ionych dni­ach kilku piłkarzy Lecha narzekało na urazy. Wszys­tko wskazu­je na to, że będą gotowi do piątkowego meczu z Widzewem Łódź.

W poprzed­nich dwóch meczach wszys­tkie zmi­any przeprowad­zone przez Lecha były wymus­zone przez urazy oraz kon­tuz­je. Najwięk­sze wąt­pli­woś­ci były związane z Luisem Hen­riquezem. — On był na bada­ni­ach i na szczęś­cie to tylko naciąg­nię­cie, a nie prz­er­wanie mięś­nia. Dzień po dniu będziemy sprawdza­li jak ta sytu­ac­ja wyglą­da — mówi Rumak.

Z Wisłą Kraków nie zagrał moc­no potur­bowany po meczu w Białym­stoku Bar­tosz Ślusars­ki. — Trenu­je już dru­gi tren­ing z pełnym obciąże­niem - przyz­na­je tren­er. — Bard­zo dobrze wyglą­da już Karol Linet­ty, który miał badanie i duże szanse na osiem­nastkę mec­zową. Jedyny prob­lem z urazem doty­czy Manuela Arboledy — dodaje.

Wiele wąt­pli­woś­ci miano również wobec przy­go­towa­nia fizy­cznego zawod­ników. Tych w cza­sie meczów łapały skur­cze, nie wytrzymy­wali oni wysok­iego tem­pa spotkań. — Pojaw­iły się prob­le­my mięśniowe, ale to sprawa suple­men­tacji, na który nałożył się okres prze­sile­nia wiosen­nego. Na te skur­cze reagu­je­my, ale też byli piłkarze, którzy twierdzili po meczu, że w drugiej połowie czuli się lep­iej — zaz­nacza Rumak Proszę zauważyć, że pomiędzy 85. a 94. min­utą spotka­nia potrafil­iśmy grać wysokim pressingiem, wysoko pod­chodz­ić prze­ci­wni­ka i grać na zamykać Wisłę pod jej bramką . -- kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.