11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.1min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nie wiem jak możemy być na drugim miejscu nie mając stylu”

lechici linetty teodorczykDwa tygod­nie temu rozpoczęła się deba­ta na tem­at sty­lu gry Lecha Poz­nań. W opinii Grze­gorza Miel­carskiego „Kole­jorz” nie ma określonego sposo­by gry. Z tak postaw­ioną tezą nie zgadzał się Mar­iusz Rumak. Zapy­tal­iśmy piłkarzy, co sądzą na ten temat.

- Każdy człowiek ma pra­wo do włas­nej opinii na ten tem­at i może mówić, co chce. Moim zdaniem mamy styl, trenu­je­my i gramy według określonego sposobu, według niego trenu­je­my. Najważniejsze, że wygry­wamy mecz, a jak zagral­iśmy to nie ma znaczenia — przyz­nał Jas­min Burić.

Zdzi­wiony taki­mi opini­a­mi doty­czą­cy­mi Lecha Poz­nań zdzi­wiony był Luis Hen­riquez. - Nie rozu­miem tego, że mówi się o nas, że nie mamy sty­lu. On nie jest najważniejszy, najważniejsze jest, że wygry­wamy. Jeśli wygry­wamy 1:0 to mamy styl, jeśli 2:0 też mamy styl - mówi obroń­ca Lecha, Luis Hen­riquez. — Nie wiem jak może­my być na drugim miejs­cu nie mając sty­lu, super. Nie mamy sty­lu, a być może zostaniemy mis­trzem. Podo­ba mi się to - dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.