01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.47min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nie wiem jak możemy być na drugim miejscu nie mając stylu”

lechici linetty teodorczykDwa tygod­nie temu rozpoczęła się deba­ta na tem­at sty­lu gry Lecha Poz­nań. W opinii Grze­gorza Miel­carskiego „Kole­jorz” nie ma określonego sposo­by gry. Z tak postaw­ioną tezą nie zgadzał się Mar­iusz Rumak. Zapy­tal­iśmy piłkarzy, co sądzą na ten temat.

- Każdy człowiek ma pra­wo do włas­nej opinii na ten tem­at i może mówić, co chce. Moim zdaniem mamy styl, trenu­je­my i gramy według określonego sposobu, według niego trenu­je­my. Najważniejsze, że wygry­wamy mecz, a jak zagral­iśmy to nie ma znaczenia — przyz­nał Jas­min Burić.

Zdzi­wiony taki­mi opini­a­mi doty­czą­cy­mi Lecha Poz­nań zdzi­wiony był Luis Hen­riquez. - Nie rozu­miem tego, że mówi się o nas, że nie mamy sty­lu. On nie jest najważniejszy, najważniejsze jest, że wygry­wamy. Jeśli wygry­wamy 1:0 to mamy styl, jeśli 2:0 też mamy styl - mówi obroń­ca Lecha, Luis Hen­riquez. — Nie wiem jak może­my być na drugim miejs­cu nie mając sty­lu, super. Nie mamy sty­lu, a być może zostaniemy mis­trzem. Podo­ba mi się to - dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.