Nie z CSKA, a Lokomotiwem Płowdiw

Nie z CSKA Moskwa, jak wcześniej infor­mowal­iśmy, a z Loko­moti­wem Płowdiw zagra “Kole­jorz” na zgrupowa­niu w hisz­pańskiej Esteponie. Mis­trz Pol­s­ki nie doszedł do porozu­mienia z Ros­jana­mi w spraw­ie gry kontrolnej.

Pier­wot­nie ostat­nim rywalem Lecha Poz­nań na zgrupowa­niu w Hisz­panii miała być Mala­ga, jed­nak sztab szkole­niowy drużyny ze stol­i­cy Wielkopol­s­ki nie otrzy­mał gwarancji gry w tym spotka­niu pod­sta­wowych zawod­ników drużyny gra­jącej w La Liga. Spotkanie miało zostać roze­grane między dwoma ligowy­mi mecza­mi Mala­gi, co kom­p­likowało sytuację.

Następ­nie pojaw­iła się możli­wość gry z CSKA Moskwa, które pier­wot­nie gwaran­towało wys­tęp pod­sta­wowych zawod­ników jed­nak ostate­cznie z tej deklaracji się wyco­fało. Czwartym rywalem Lecha będzie więc buł­gars­ki Loko­motiw Płowdiw.

Już w środę zawod­ni­cy “Kole­jorza” roze­gra­ją pier­wszy spar­ing. Rywalem Lechitów będzie FC Basel. Dwa dni później mis­trz Pol­s­ki zagra mecz z inną szwa­j­carską drużyną — Young Boys Berno. Za tydzień podopieczni Jose Mari Bakero zagra­ją z FC Rim­isoarą, a w środę, 26 sty­cz­nia, spotka­ją się z wcześniej wspom­ni­anym Loko­moti­wem Płowdiw.

Dodatkowo zawod­ni­cy mis­trza Pol­s­ki zagra­ją z gruz­ińskim Zesta­foni, które będzie ostat­nim rywalem “Kole­jorza” za obozie w Hiszpanii.

W pozostałe dni zawod­ni­cy Lecha będą trenować trzy razy dzi­en­nie. Pier­wsze zaję­cia odby­wać się mają o 8 rano, drugie o 11, a trze­cie o 16.

Sparin­gi Lecha pod­czas zgrupowa­nia w Esteponie: 

Lech Poz­nań — FC Basel (19 stycznia)

Lech Poz­nań — Young Boys Berno (21 stycznia)

Lech Poz­nań — FC Timisoara (24 stycznia)

Lech Poz­nań — Loko­motiw Płowdiw (26 stycznia)

Lech Poz­nań — Zesta­foni (29 stycznia)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress